2737
2739
عنوان

میشه بیاین راهکار بدین؟😶

99 بازدید | 9 پست

دیشب من خیلی اینجا دردل کردم 😅همه کلی کمک کردن و گفتن که دوباره برگردم به درسم و اینا

من چند تا نزدیکام فوت شدن و یهاشتباهات وحشتناکیم کردم ولی میخوام برگردم به زندگی عادیم

تا قبل این قضایا روزی هشت ساعت میخوندم(دهمم میرم یازدهم) ولی این روزا نتونستم درس بخونم راهکاری دارین که چجوری دوباره برگردم؟از چند ساعت شروع کنم؟چجوری نماز های واجبمو یادم نره؟ همممش یادم میره وقتی یادم میاد که دیگه قضا شدن 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند

شمیم یاس رو نصب کن به محض اذان.نمازتو بخون.. و موکولش نکن برا ده دقیقه دیگه حتی

برای درس هاتم چون تا هشت ساعت ی زمان رفتی پس میتونی.. از پنج ساعت شروع کن روزی ی رب بیشتر کن خیلی خوبه که از دهم روی کنکورت سرمایع گذاری کردی

سلام سلام خوشگلا😍منو اگه تو تاپیکای خیانتی مادر شوهری نامردی کتکی کلا انرژی منفی دیدین حق داری بزنید تو ملاجم لطف کنین اگه فراموشم شد یادم بندازین😉😘عاشقتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ساعت بزار حتمن بر نامشم هست اوقات شرعی و اینا

حتما امتحان میکنم 

حقیقتا خانوادم نمیدونن نماز میخونم نمیخوام بلند اذون بگه😶

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند
2728

برنامه ی باد صبا نصب کن عزیزم

هم نمازهای قضاتو میشمره هم روزه هم اذان میگه و...عالیه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                *آدم مذهبی نیستم اما از آنانی که به هیچ چیزی پایبند نیستند میترسم از آنان که خدارا به چالش میکشند میترسم اینها برای هیچکسو هیچ چیز ارزشی قائل نیستند فریب ظاهر روشن فکرشان را نخورید*             *پروفسور سمیعی* 
شمیم یاس رو نصب کن به محض اذان.نمازتو بخون.. و موکولش نکن برا ده دقیقه دیگه حتی برای درس هاتم چون ت ...

خانوادم نمیدونن نماز پیخونم نمیخوام گوشیم بلند اذان بگه ممنون🤩برا درسامم اره بنظرم پنج شش یاعت مناسب باشه ممنون

برنامه ی باد صبا نصب کن عزیزم هم نمازهای قضاتو میشمره هم روزه هم اذان میگه و...عالیه

نمیخوام بلند اذان بگه خانوادم نمیدونن نماز میخونم

مرسی عزیزم♡ واقعا احتیاج دارم نماز قضا هامو بدونم😅

خانوادم نمیدونن نماز پیخونم نمیخوام گوشیم بلند اذان بگه ممنون🤩برا درسامم اره بنظرم پنج شش یاعت مناس ...

عزیزم❤چ دختری تو هستی بابا دمت گرم😍

خب تایم بزار اوقات شرعیو رو گوشیت زنگ بخوره

سلام سلام خوشگلا😍منو اگه تو تاپیکای خیانتی مادر شوهری نامردی کتکی کلا انرژی منفی دیدین حق داری بزنید تو ملاجم لطف کنین اگه فراموشم شد یادم بندازین😉😘عاشقتونم
2738
عزیزم❤چ دختری تو هستی بابا دمت گرم😍 خب تایم بزار اوقات شرعیو رو گوشیت زنگ بخوره

ممنون عزیزم♡خیلیم دختر خوبی نیسم😓امتحان میکنم حتما

ممنون عزیزم♡خیلیم دختر خوبی نیسم😓امتحان میکنم حتما

موفق باشی گلم