2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عرضه اولیه میخواین بخرید باید بالاترین قیمت رو بزنی ولی برای سهام عادی،باید پایین ترین قیمت رو زد.

معمولا عرضه اولیه هفته های اول فقط روند صعودی داره.

تعداد حجم عرضه اولیه محدود هستش

ارزون تر از سهامه سهام حداقل خریدش ۵۰۰هزار تومنه 

عرضه اولیه احتمال سودش خیلی بیشتر از سهامه

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

خداشاهده همینو سرچ کنی تمیز و دقیق توضیحاتش تو نت هست

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
عرضه اولیه هم سهامه منتهی وقتی برای اولین بار عرضه میشه بهش میگن عرضه اولیه

ممنونم👌

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨
2738
خداشاهده همینو سرچ کنی تمیز و دقیق توضیحاتش تو نت هست

میخوام با زبان ساده برام توصیح بدن خودم دارم تایپ میکنم شما مشکلی دارید؟🙄

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨

وقتی یه شرکتی برای اولین بار میخواد سهامش رو به فروش برسونه و تازه داره وارد بازار بورس میشه بهش میگن عرضه ی اولیه. که خریدن سهام عرضه اولیه سخته چون کم پیش میاد مثل این میمونه که بخای ایران خوردو ثبت نام کنی واسه ماشین‌ .کلی تقاضا کننده داره

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
میخوام با زبان ساده برام توصیح بدن خودم دارم تایپ میکنم شما مشکلی دارید؟🙄

چه طلبکاری نه بابا بشین تاپیک بزن اگر واقعا تو فهمیدن مشکل داری و باید ساده برات بگن

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

و ی فرقشم اینه ک وقتی عرضه اولیه میاد ب تعداد کسایی ک میخان سهم بخرن تعدادش تقسیم میشه و به  همه میرسه.مثلا ۱۰۰سهم فلان عرضه اولیه میخاد بیاد اگ ۵۰ نفر شرکت کنن ۲ سهم ب هر کی میرسه ۲ نفر شرکت کنن ۵۰ سهم.ولی اونطوری نیست ک ب هیشکی نرسه .هر چقدر تعداد زیاد باشه سهم کمتری میرسه و بالعکس.واینکه عرضه اولیه بر خلاف بعضی سهاما اکثرا سود داره و ضرر نمیخوره مگر ب ندرت و لی سهامای دیگ اینطور نیستن

و ی فرقشم اینه ک وقتی عرضه اولیه میاد ب تعداد کسایی ک میخان سهم بخرن تعدادش تقسیم میشه و به  هم ...

ممنونم❤