2733
2739
عنوان

مامان تنبل

1043 بازدید | 20 پست

من 5 تا خاله دارم همشون فعال و اکتیو تمام کارای خونشونو میکنن  غذاشون همیشه حاضر  حالا مامان من جوونتر از همشونه و از صبح تا شب دراز میکشه و میخوابه برا ناهار به بابام میگه یه برنج میندازه تو اب ظرفاشم بابام میشوره چایی دستور میده من ابشو جوش میارم خواهرم چایی رو دم میکنه بابام میریزه میاره بخوریم  به من میگه انار دون کن شب بخوریم به همون حالت خوابیده 😐  الان میگم مامان شام چی داریم  میگه برو ببین هر چی هست بخور دیگه خودتو سیر کن مگه من چقدر جون دارم کار کنم اه  مامانای شما هم این مدلین یا فقط منم که بدبختم 

دختر بزرگ کرده ک چی بشه..تورو ب این سن رسونده بادهوا خوردی؟

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان من همه چیش سروقت بود.تاحالا صورت نشسته و خوابالو ندیدمش.الهی بگردم.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2731
2738
نظرت راجب مامان من چیه

والا یکم تنبله.ولی کاریش نمیشه کرد دیگه.بسازید😶

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

مامان منم میگه من کارامو کردم، الان من غذا درست نکنم ناهار نداریم شامم که کلا حذفه هرکی هرچی خورد ولی خب عاشق خرید کردن برای خونس بره بازار روزانه خرید کنه😐

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                

منم میرم خونه مامانمینا از کت و کول میوفتم .غذاش همیشه امادس اما به خونه اصلا نمیرسه .هر سری میرم زیر کابینتا و بالای کابینتا و هود و دستمال میکشم سینکشو وایتکس میزنم .البته جوون بود خوب بود الان اینطوری شده

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2706