2733
2734
عنوان

مارک ایرانی خوب برای لوازم برقی بگید

13248 بازدید | 92 پست

دوستان مارک خوبی که خودتون استفاده کردید جنس ایرانی بگید.

خیلی از دوستامون لازم دارند. میخوام اخرش یک لیست بشه برای چند نفر بفرستم. 

با توجه به بودجه‌ی محدود بگید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرخ گوشت جهان اوا قدیمی ترین مارک ایرلنی هست قدیمی ها میشناسن فقط

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2738

یخچال اسنوا.. الکترواستیل

آون‌تستر.. سایا

لباسشویی..پاکشوما

واسه چرخ گوشت هم پارس خزر

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
چرخ گوشت جهان اوا قدیمی ترین مارک ایرلنی هست قدیمی ها میشناسن فقط

عزیزم در حال حاضر رو بگید جنسایی که توی بازار پیدا میشه قیمتشم بگید

یکسری چیزام که به ذهن من نمیاد بگید معرفی کنید مارک ایرانی به روز

لباسشویی ابسال عالیه 

یخچال الکترو استیل 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
عزیزم در حال حاضر رو بگید جنسایی که توی بازار پیدا میشه قیمتشم بگید یکسری چیزام که به ذهن من نمیاد ...

هنوز هم هست قیمتش فکر کنم 1 خورده ای

2706