2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من خوندم ...ولی فایده نداره خوندن من...خیلی وقته ازم رو برگردونده...خیلی وقته توجه نمیکنه بهم..

❇️ آیا دوست دارید ڪه رسول الله ﷺ در روز قیامت دستتان را بگیرد و وارد بهشتتان ڪند ؟

🔘 پس ذڪر زیر را تڪرار ڪنیـد

🌺 هــر ڪس صبح بگوید:

🔴 ﺭَﺿﻴـﺖُ ﺑِﺎﻟﻠﻪِ ﺭَﺑَّـﺎً ﻭَﺑِﺎﻹﺳْﻼﻡِ ﺩﻳـﻨﺎً ﻭَﺑِﻤُﺤَـﻤَّﺪٍ ﺻﻠﻰ ﺍﻟﻠﻪ ﻋﻠﻴﻪ ﻭﺳﻠﻢ ﻧَﺒِﻴّـﺎً .

♻️ترجمه🔻
 " به ربوبیت الله و به داشتن دین اسلام و پیامبری محمد ﷺ راضی و خشنود هستم "

پیامبر (ﷺ) فرمودند:
☑️ من دست او را می گیرم تا وارد بهشتش ڪنم و خـــدا از او راضی می شود .

منب

💟نیازی نیست برای حل مشکلاتت دنبال دعای خاص ، ادم خاص، و اتفاق خاص باشی!

✅ فقط #استغفار

🔹استغفار کن  وقتی کارها بر تو سخت میشود

🔸استغفار کن  وقتی سینه تو تنگ میشود

🔹استغفار کن  مشکلات از تو برداشته میشود

🔸استغفار کن   مصایب از تو برداشته
میشود

🔹استغفار کن   پروردگار آسمان و زمین بر تو می بخشد.

🔸استغفار کن که رزق و روزی زیاد شود

🔹استغفار کن که همه ارزوهات اجابت شود

🔑تو هر حالی استغفار کن روزی چند هزارتا و درود هم زیاد بفرست و با یقین دعا کن نسخه درمانت همینه.
❤️استغفرالله الذی لا اله الا هو الحی القیوم و اتوب الیه❤️

2738
 ❇️ آیا دوست دارید ڪه رسول الله ﷺ در روز قیامت دستتان را بگیرد و وارد بهشتتان ڪند ؟ 🔘 پس ذڪر ...

منظور از استغفارکردن یعنی بگیم استغفرالله؟

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..