2737
2739
عنوان

دلم میخواد دمیترون بخورم و بخوابم

98 بازدید | 14 پست

نه میتونم غذا بپزم

نه میتونم با بچم بازی کنم

وای طفلی بچم ...

عمه ش یه گوشه در حال مبارزه با حالت تهوع ام🤒🤒🤒

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای منم ۳ ماه اول اینجوری بودم....مدام خوابم میومد و تهوع داشتم ....خداروشکر تموم شدن... تحمل کن خو ...

خیلیییییی سخته ...

شوهرم هم هی میگه دارو نخور من عذاب میکشم

2728

یادمه یکی گفت وقتی از خواب بیدار شدی قبل اینکه پا شو تو همون رختخواب دمترون رو بخور از روش اب بخور و بعد بار هم. ن جور دراز کش یه ساعت بمون دیگه حالت تهوع نمیادش

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
مهم خودتی.....شوهرتو بیخیال😬😬

شما میخوردی دمیترون؟

هی میگه نکنه خطری داشته باشه واسه بچه

میگم بابا جان دکتر داده بهم

میگه نه دکترم گفت تا جای ممکن نخور

یادمه یکی گفت وقتی از خواب بیدار شدی قبل اینکه پا شو تو همون رختخواب دمترون رو بخور از روش اب بخور و ...

دقییییییقا اگه اینکارو بکنم خیلی خوبم

شوهر قشنگم میگه توروخدا نخور دارو ضرر داره

2738
دقییییییقا اگه اینکارو بکنم خیلی خوبم شوهر قشنگم میگه توروخدا نخور دارو ضرر داره

نمی دونم چون من مجردم اونم مشت ی ارایشگاه بود می گفت قبل اینکه این روش رو یاد بگیره از صبح تا شب کف توالت افتاده بود اوق می زدم دهنش از دشت بی حالی مریض اوق دیگه چسبیده بود کف توالت خودش می گفت منم گفتم صرر داره ها گفت نه دکترا می گن دمترون صرر نداره اما متوکلرو پرامید ضرر داره من یه بار عمه حالش بد بود امپول دمترون زدن مسموم شده بود اصلا فایده نکرد گفت متوکلرو کجا این کوفتی کجا

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
دقییییییقا اگه اینکارو بکنم خیلی خوبم شوهر قشنگم میگه توروخدا نخور دارو ضرر داره

این حساسیت شوهرت خدای نکرده کار دستت میده ....

من خیلی به خوردن قرص و دارو حساس بودم تو بارداری،حتی دارویی که برام واجب بو و دکتر زنانم گفت حق نداری قطع کنی ،قطع کردم ،...اما ....خدا زد پس کله م و کرونا گرفتم و مجبور شدن تو بیمارستان کلی دارو مصرف کنن برام و منم جیکم درنیاد....😔

حساس نباشید ...از من به شما نصیحت....حتما هر تجویزی دکترت میکنه بخور....به حرف شوهرتم گوش نده...قرار نیست که جلوی چشم اون مدام دارو بخوری‌...کمی سیاست داشته باش...

هر چیزی رو به شوهرت نگو...

دمیترون هیچ ضرری به بچه نداره....

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
شما میخوردی دمیترون؟ هی میگه نکنه خطری داشته باشه واسه بچه میگم بابا جان دکتر داده بهم میگه نه دک ...

بله منم خوردم ....اما تهوع من زیاد نبود ....فقط خواب آلودگیم زیاد بود 

این حساسیت شوهرت خدای نکرده کار دستت میده .... من خیلی به خوردن قرص و دارو حساس بودم تو بارداری،حتی ...

وای خدای من ... شما کرونا کرفتی؟

چه استزسی کشیدی ..

همه چی اوکی شد؟

آخه من شوهرم چک میکنه روزی چندتا قرص میخورم😢😢😢

وای خدای من ... شما کرونا کرفتی؟ چه استزسی کشیدی .. همه چی اوکی شد؟ آخه من شوهرم چک میکنه روزی چن ...

بله متاسفانه....بدترین روزهای زندگیم بود....خیلی مراقب خودت باش....بیرون نرو ،تا اتمام بارداریت خیلی مراقب باش...

زیادم به همسرت رو نده تو همه چیز دخالت کنه🤪

بله متاسفانه....بدترین روزهای زندگیم بود....خیلی مراقب خودت باش....بیرون نرو ،تا اتمام بارداریت خیلی ...

مرسی از راهنماییت

ایشالا سلامت باشید

چطوری گرفتی.؟رعایت نکردی یا پیش اومد.؟

2706