2733
2739
عنوان

اصرار همسایه ما به رفتو امد!

1232 بازدید | 105 پست

همسایه بغلی خیلی پر رفتو امدن از اول کرونا پر مهمون

بعد چندبار به ما گفتن رفتو امد کنیم ما در رفتیم

حالا بنده خدا خانمش تصادف کرده حالش خوبه ولی احتیاج به کمک داره دیروز سه بار اومدن و رفتن و به زور شام بردنمون من به شوهرم اشاره میزدم قبول نکن خونشونم شلوغ بود (درحالیکه از بهمن جز خونه مادرم جایی نرفتم مادرشوهرم سنش خیلی بالاست اونجا هم نمیرفتیم!)انقد حساس 

دیگه گفت شوهرم گفته اینم مثیکه تنهاست بگو بیاد کمکت ازون خیلی خیلی خونگرماهم هستن بعد من نصف کارام دیروز موند اصلا فرصت اینکارارو ندارم بی برنامه سه چهار بار همسایه بیاد یا من برم

دیگه برای بار اول اشنایی 😂سه چهارتا وسیلمم گرفتن که منم تازه عروس و حساسم و از بچگی کلا یجور بار اومدیم که مراقب وسایلامون باشیم حالا اینش عیب نداره میارن ولی خواستم درجه خونگریمیو ببینید

به نظرتون چی کنم؟

به زورم شمارم گرفت

ادم میخواد خونه خودش ارامش بگیره صبح ظهر شب درو میزنن خب هرکس برنامه خودش رو داره😒

از یطرف تصادف کرده دلم نمیاد میگم گناه داره ادم باید به همنوعش کمک کنه از طرفی میترسم بدعادت بشه و دردسر بشه

نه اونا مشکلی دارن نه ما ولی از نظر تیپ شخصیتی و فرهنگی زمین تا اسمون فرقمونه و این مشکله اونا اصرار دارن و فشار میارن ما اصلا دوست نداریم ولی نمیخوایم کدورتی هم پیش بیاد من و شوهرم درونگراییم و با درونگرا بودنمون اصلا مشکلی نداریم من خودم راحتم .و رفت و امدم باید همیشه بابرنامه باشه چون تیپ شخصیتیم اینه و طبیعیه.و خودمم باهاش راحتم و کلا از رفت و امد باغریبه و همسایه خوشم نمیاد و وقتشم ندارم ولی بیاو چندبار که گفتم وقتشو ندارم و مشغولم ولی فکر کنم اثری نداره.با فامیل هم دیر به دیر میرم میام

حالا نمیدونم باید چی کنیم؟

لطفا راه حل بدید طوری که کدورتی هم پیش نیاد و منم عذاب وجدان به خاطر شرایطش نگیرم اون بنده خداها مشکلی ندارن  ولی ای کاش درک کنن که همه مثل هم نیستن و شاید طرف واقعا راحت نباشه

حالا به خاطر فرهنگش مسائل تربیتیش و شرایط ویروس کرونا و همه چی...

که دیروز گفتن بامهمونا ما که اصلا گوش نکردیم رفتو امد کردیم منو شوهرمم حساسیم منم گفتم من ۶ ماهه خونم نه اصلا درنیومدم به خاطر مراقبت از دیگران مراعات کردم

به زور نیست آدم می‌تونه قبول نکنه 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دیروز هم سایمون اومد گفتم مامانم کمرش درد میکنه خوابیده نمیتونه بیاد پایین کفت اشکال نداره من میام بالا🤭کرونام ک هیچ

خدام بیکار نشسته هی من آرزو‌کنم هی برآورده کنه اخه نباید عاشقش بشم من؟😍😌
2728

دردسرمیشه برات

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
2738
به زور نیست آدم می‌تونه قبول نکنه 

اخه تصادف کرده معتاد به بیرون رفتن هم هست میگفت یکی نیست موهامو شونه کنه منم میترسم خدا قهرش ازم بگیره ولی ازطرفی میگم یاد میگیرن اخرش با کدورت جدا میشیم بدتره

والا بمنم هنسایمون گف بیاید خونه ما منم بیام 

منم گفتم بخدا دوست دارم سرم شلوغه درگیر پایانامم اونم فهمید بیخیال  شد  منم بدم میاد از رفتوامد فامیل چه برسه دیگه همسایه

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄

اصلا عذاب وجدان نگیر تو مسئولیتی در قبال اونا نداری رفت و آمد با همسایه اصلا به هیچ وجه خوب نیست تجربه شو دارم که میگم اصلا لزومی نداره روزی چندبار درخونه همو بزنین خیلی از کارات و برنامه های روزانه ات عقب میفتی و یه موضوع دیگه اینکه باعث میشه از زیر و بم زندگیت سردربیارن

نیازی نیست بی احترامی کنی فقط کوتاه نیا هر بار بهونه بیار یه مدت بعد میفهمن اهل رفت و آمد نیستی

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2706