2737
2739
عنوان

پوشش جاریم

1025 بازدید | 51 پست

سلام خانم ها من یه جاری دارم که جدیدا با تی شرت و شلوار تنگ جلو شوهرم میگرده،قبلا هم با شوهر خواهر شوهرم رابطه داشته،کلا اهل شوخیای بد هست،دودل هستم که بهش اخطار بدم یانه صرفا هم بخاطر سابقه درخشانش ذهنم درگیره وگرنه بدونم نیت بدی نداره و فقط  حس خواهر برادری هست مشکلی بااین قضیه ندارم،قبلا یکی دیگه جاریم پوشش تنگ داشت مادرشوهرم گفت بهش بگو جلوی شوهرم این مدلی نگرد البته ایشون از دامادشون میترسید ولی لزومی ندیدم این حرفو بزنم چون آدمی که خودشو بچسبونه و کلا سادس،ولی این یکی کلا از نظر خانوادگی هم سرشار از این مشکلات اخلاقی هستن باید یه مسافرت اجباری و مهم برم  سختمه که بااین شرایط شوهرمو بذارم خونه مادرشوهر برم  ،ممنونم میشم راهنماییم کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پوشش تنگ !!!😂😂😂😂😂😂😑😑😑😑😑😑

شوهرت چطور آدمیه؟؟!!

بیشتر به این فکر کن!!!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

مرده شورشو ببرن، عقده ای مریض خونه خراب کن

طلاقش بده بره گم شه

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738

من بودم یه داستان خیالی راجب دوست خیالی با پوشش بد میگفتم و انزجار و نفرتمو راجب این قضیه جدوش بروز میدادم تا به خودش بیاد و دوریالیش بیوفته

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...

چطوری هنوز قبول کردن با این سابقه بازم عروس خونواده بمونه؟🔫😐

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    

واي چرا بعضي زن ها دوست دارن جلو مرد غريبه نمايش بدن خودشون رو 

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒
2706