2737
2734
عنوان

خانما تو رو خدا مواظب بچه ها باشید

424 بازدید | 29 پست

خانما خواهش میکنم ازتون مواظب بچه هاتون باشید مواد شوینده رو دور از دسترس بچه ها بذارید

خواهرم پرستار هست دیشب بهش زنگیدم حالشو بپرسم دیدم داره گریه میکنه گفتم چی شده؟؟

گفت یه بچه یکسال و نیم رو اوردن بیمارستان که لوله بازکن خورده بوده تمام اعصای داخلیش از بین رفته و داشته جون میداده اعصابم نمیکشه طفلک درد میکشیده و زجه میزده

خانواده اش داشتن اسباب کشی میکردن هواسشون نبوده بچه رفته سراغ لوله بازکن

خانما خواهش میکنم مواظب باشید مواد شوینده فوق العاده خطرناکن

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خدای من😔😔😔😔

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

وای وای چه مادر بی خیالی اخه بچه به این کوچیکی مهم تره یا اون جل و پلاسای اسباب کشیت

خیای ناراحت شدم😔

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️
اخرش مرده بود؟ چقدر دردناک 

صبح خواهرم زنگ زده بود بیمارستان گفتن یکم بعدش تموم کرده

کل پرسنل اعصابشون بهم ریخته بود

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
وای خدا مرگم بده مامانش کدوم گوزی بوده نباید گذاشت جلو دست 

به اعصابت مسلط باش خواهر    هیچ گوزی نبوده اسباب کشی داشته

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود  یه صلواتم مهمونم کنید

اینو گفتی یاد دختر فامیلمون افتادم شوهرش بهش خیانت کرده بود اینم برداشته جوهر نمک خورده معدش کلا سوخته بود دختر بیچاره بیشتر از نه ماه تو بیمارستان موند الانم فقط با سرم تغذیه میشه

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶