2737
2739
عنوان

کیا مادرشوهرشون خوبه؟؟؟🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 2294 بازدید | 223 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چی کار میکنه که خوبه؟مگه میشه یک جا باشید و از چشمت نیوفتاده باشه؟؟

الان۱۲  ساله ازدواج کردم 

و  ۸ ساله که تو یه ساختمون داریم زندگی میکنیم 

بنده خدا سرش به کار خودشه منم سرم به کار خودمه 

جفتمون هم اهل دم به دیقه خونه هم رفتن نیستیم 

اگه دعوت بشم میرم پایین  ایشون هم اگه دعوت کنم میان بالا 

کلا هیچ آدمی بی عیب نیست ادم با خواهر و مادر خودشم گاهی اختلاف پیدا میکنه من که عروسم ایشونم مادر شوهر 

ولی خب  شده گاهی از دستشون ناراحت بشم ولی طبیعیه 

چون مطمینم ایشونم گاهی از دست من ناراحت شدن 

دیگه پیامبر که نیستیم 

ولی کلا مادر شوهر من خانوم خوبیه  اگه میشناختیشون متوجه میشدید چی میگم 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
برام دعا کنید.از دست خودش ودختراش قلبم درد گرفته ودارو مصرف می کنم.دعا کنید خدا جوابشونو زود زود بده ...

چه دلت پره خواهر چیکار میکنن مگه

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
2738

برا من خوب نیست واقعا میگما .....همش بین عروسا فرق میزاره.خیلی هم دروغگو هستش تهمتم میزنه 

😭یاقمربنی هاشم نذر کردم اگه نی نی دار بشم پسر باشه اسمشو میزارم ابوالفضل اگه یه دختر شیرین دوست داشتنی هم باشه نازنین زینب .سقای بی دست دستم را بگیر.😔😔😔خدا جونم نذار حسرت نی نی تو دلم بمونه .خودمم ۱۳۶۷سابقم .تعلیق شدم.الان شدم توت سفید
من مادرشوهرم خوبه تا وقتی دخترش نباشه

اینو خوب اومدی اوف اووووف امان از دست دخترهاشون  دوبهم زنهای عوضی هرکی خاهرشوهر نداره میونش با مادرشوهرش عالیه

عضو تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙                    شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴                 وزن شروع:۸۰.          وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞   وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم
۱۴ساله عروسشم تا الان ظرف نشستم خونش میگه خونه پسرم کار میکنی کافیه اینجا استراحت کن میاد خونمون م ...

خدا از خانومی کمش نکنه

رحمت به شیری که خورده

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
خداروشکر خانواده شوهرم خوبم  البته من خودم بهترم زیاد رو حرفاشون حرکات حساس نیستم

یعنی حرف و حرکت بد دارن ولی شما گذشت میکنی؟

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   
2706