2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گیلاس بده بهش.چند ماهشه؟

پسرایی که میگن هیچی بدتر از گل خوردن دیقه نود نیست ....                                                              تا حالا دو دیقه مونده به افطار پریود شدین؟😕😂😂😂😂
2728

برا دختر من فقط سوپ جو پرک و آلو جواب میداد روی همه ی غذاهاشم روغن زیتون میریختم،الانم که سه سالو نیمشه ماست لاکتیویا خیلی خوب جواب میده. 

ساده زندگی کن اما ساده عبور نکن از دنیایی که تنها یک بار تجربه اش میکنی!ساده بازگرد اما هرگز برنگرد به دنیای کسی که به زخم زدنت عادت کرده حتی اگر شاهرگ حیاتت را در دستانش یافتی!و به یاد داشته باش هیچکس ارزش شکسته شدن ارزشهایت را ندارد! "گاهی خودت را زندگی کن" 
2738
وووی خخخخ ۳۷🙈

37 روز خیلی کوچیکه اگه ادامه دار بود باید ببری دکتر دکتر خودش یه سری دارو تجویز میکنه. 

ساده زندگی کن اما ساده عبور نکن از دنیایی که تنها یک بار تجربه اش میکنی!ساده بازگرد اما هرگز برنگرد به دنیای کسی که به زخم زدنت عادت کرده حتی اگر شاهرگ حیاتت را در دستانش یافتی!و به یاد داشته باش هیچکس ارزش شکسته شدن ارزشهایت را ندارد! "گاهی خودت را زندگی کن" 
عزیزم دختر من ۳۷ روزشه یادم رفت بنویسم🙃🙈

شیر خشک میخوره؟ اگه آره احتمالا شیرشو هم عوض کنه. 

شیر خشک میخوره؟ اگه آره احتمالا شیرشو هم عوض کنه. 

نه فقط شیر خودم.یسوال؟دخترم گاهی موقع نفس کشیدن از دهن نفس میکشه.طوری نی؟البته اینم بگم‌دماغشم صدا فین فین میده شاید دماغش پره راحت نی واس نفس کشیدن از دماغ

عزیزم من فعلا مامان نشدم اما بچه های خواهرم وقتی اینطوری میشدن تو همین سن مامانم ۲ قاشق اب جوشیده ولرم میداد میخوردن صبحا ناشتا چندساعت بعدش شکمشون کار میکرد خیلییییی تاثیر داشت آب نباید داغ باشه سردم‌نباشه ولرم رو به گرم شماهم بده ضرر نداره 

2706