2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عادت کرده دیگه به اینکارا 

شاید یکی دو سال اول زندگی عاشق پیشه باشه ولی بعدش باز کارای قبلیشو شروع میکنه چون عادت کرده وترک عادت ..... 

تجربه ثابت کرده مردایی که زن بازن  یا هیزن تا زمان پیری همینطورن عوض نمیشن 

2728
میشه بیشتر توضیح بدی چون خیلی کم پیش میاد بذارن کنار  لابد زنش باید خیلی بهش برسه نه؟

نمیدونم آقاهه انگار یوهو متحول شد لباس پوشیدنش رفتارش یوهو سر به زیر شد اتفاقا به نظر ماها زنش خیلی یخه اصلا پرشروشور نیست اما انگار پسره خیلی دوسش داره از روزی‌که گفت این دختررو میخاد تاالان که بچه دارن زفتارش شد زمین تا آسمون

2738
ایشالا ک حرفش راست باشه یکی دیگه رو هم بدبخت نکنه

آره 

اما این دیگه خیلی دوس دختر داره ها چند ساله کارش اینه 

بدبخت مادرش همیشه از دست کارای این شرمنده هس هم خوشکله هم پولدار دختر ها هم براش صف میکشن 

خدایا شکرت 🙏🏻
آره  اما این دیگه خیلی دوس دختر داره ها چند ساله کارش اینه  بدبخت مادرش همیشه از دست کار ...

به نظرم کسی ک‌زنش بشه اذیت میشه چون کارای پسره پنهونی نبوده و همه خبر داشتن از اینور اونور میشنوه مگر اینکه خیلی روشنفکر و بیخیال باشع طرف

به نظرم کسی ک‌زنش بشه اذیت میشه چون کارای پسره پنهونی نبوده و همه خبر داشتن از اینور اونور میشنوه مگ ...

آره دیگه همه می‌فهمن 

مسلما سختش میشه 

خدایا شکرت 🙏🏻

اینایی ک من دیدم زیر بار ازدواج نمیرن اصا

حتی مردایی رو هم دیدم ک زن باز نبودن و زود ازدواج کردن ولی بعد ازدواج زن باز شدن

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛