2733
2739
عنوان

لوازم آرایشی خریدم😍💄💋 عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این چ بیماریه؟منم هی میخرم استفاده نمیکنم...فقط ت  جشنا...ک ب لطف کرونا تعطیلن

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰

اون سبزه ریمله؟یارژ

اون مشکیه چیه؟

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2728
این چ بیماریه؟منم هی میخرم استفاده نمیکنم...فقط ت  جشنا...ک ب لطف کرونا تعطیلن

منم میخرم ولی استفاده نمیکنم تازه آرایشم خیلی بهم میاد یذره که آرایش کنم انقدخوشگل میشم

فقط بعضی وقتاتوخونه آرایش میکنم ازخودم عکس میگیرم بعدمیشورمش

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2740

این رنگی دوستدارم همیشه یاروشنترمیخرم یاتیره تر....

اینباربایدهمین عکس رونشون فروشنده بدم بگم فقط این رنگ میخوام

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
این رنگی دوستدارم همیشه یاروشنترمیخرم یاتیره تر.... اینباربایدهمین عکس رونشون فروشنده بدم بگم فقط ا ...

اگهپوستت سفید خیییلی خوشگل میشی

تیکر یک سالگی گل پسرمه  لطفا ی صلوات برام بفرستین
اگهپوستت سفید خیییلی خوشگل میشی

ن سبزه ام

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
این رنگی دوستدارم همیشه یاروشنترمیخرم یاتیره تر.... اینباربایدهمین عکس رونشون فروشنده بدم بگم فقط ا ...

این رژ لب تک رنگ نیس عزیزم دوتا رنگو ترکیبی زده دور لبش رنگ تیره تر استفاده کرده وسطش روشن تر

💏"You & me 💕make a wonderful "We
سبزه برق لب حرارتیه  اونم صابون

حرارتی دیگه چه مدله

2706