2703
2553
عنوان

لوازم آرایشی خریدم😍💄💋 عکس

420 بازدید | 32 پست

من عــــــاشق لوازم آرایشی ام 

کلی لوازم آرایشی دارم ولی خیلی کم آرایش میکنم چون بهم نمیاد 😜

شماهم اگه دوس داشتین عکس لوازم آرایشیاتون بفرستین😍

تیکر یک سالگی گل پسرمه  لطفا ی صلوات برام بفرستین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

کسی ازکرم پودرالارواستفا ده کرده خوبه؟

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  

اسی به منم ارایش نمیاد 😢

😭یاقمربنی هاشم نذر کردم اگه نی نی دار بشم پسر باشه اسمشو میزارم ابوالفضل اگه یه دختر شیرین دوست داشتنی هم باشه نازنین زینب .سقای بی دست دستم را بگیر.😔😔😔خدا جونم نذار حسرت نی نی تو دلم بمونه .خودمم ۱۳۶۷سابقم .تعلیق شدم.الان شدم توت سفید

واااااای یه بنده مهربون لوازم آرایشی خرررریده 

دست جیغغغغ هوراااااااااااااااا 🎉🎈😂😍

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2714

پک رژلب چند شد

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
کسی ازکرم پودرالارواستفا ده کرده خوبه؟

خواهرم خریده اده خوبه سبک  و قشنگ رو پوست میشینه من ازش زدم...البت خودم پوستم صاف و سفید ومعمولیه ببینید ب جنس پوست شما میاد

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
2706