2733
2734
عنوان

همونم شوهرم گفت برگشتم خونه نباشی

| مشاهده متن کامل بحث + 1850 بازدید | 56 پست
خانواده م وضعیت مالیشون خوب نیست.پدرم ادم عصبی هست الان برم ۲۴ساعت حرف میزنه وفحش میده موندم اگرم ...

اشکال نداره . با پدر میشه کنار اومد بالاخره چند روزه . ولی باید تکلیفت مشخص شه . ببین کجای زندگیشی چقدر براش اهمیت داره . تو شیر میدی نباید که سر این چیزا ناراحتت کنه به بچتم منتقل میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره پیش خاهرشوهرکوچیک ومادرشوهرم برادرشوهر مجردم

انگشت وسطی دستتو نشونش میدادی میگفتی بیا . مگه قراره به حرف تو برم و بیام ؟ برم میرم دادگاه جد و ابادت رو میارم جلو چشمت . الان هم میخوای بری بچه ات رو ببر . بچه واسطه انتقام جویی شما نیست 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
عزيزم چيكار كردي؟ رفتي يا موندي؟

منتظرشدم برگرده 

وسیله هارو دیدجمع کردم  گفت اینا چیه

گفتم خودت گفتی برو

زنگ زدم برادرشوهرم که بیاد گفتم بی زحمت اینارو بذار تو ماشینت مارو ببر.

برادرشوهرمم گفت بیخیال دیگ نمیخاد بری خودتون تو دهن مردم نندازین و..شوهرم گفت ولش کن بره

منم پسرم بغل کردم که ازم گرفتش گفت پسرمنه جایی نمیره خودت هرجا میخای بری برو کیفم برداشتم برم برادرشوهرم جلوم گرفت باهلش حرف زدم گفتم خوب نگاش کن این اون ادمی نیست من باهاش ازدواج کردم من ۴ساله دارم تحمل میکنم میگفتم اشکال نداره شوهرم که بد نیست اونارو ولش کن ولی الان ک شوهرمم بی احترامی میکنه دیگ جای من این جا نیست.

گفتم قرار بوده رفت امد نکنی و...باز گفت بتوچه خاهرمه و...گفتم بی غیرتی به زنت توهین کردن باهاشون میگی ومیخندی....

برادرشوهرم گفت مادرت ک میشناسی الان بری دوباره میفرستد (مادرم طرز فکرش اینه شوهر تیکه تیکه ت هم بکنه باید بسوزی وبسازی )بااینکه فقط چندبار مادرم دیده خوب شناختش.گفت طلاق هم بگیری میخای چکار کنی اخرش...

اینارو جلو در گفت شوهرم نبود

پسرمم گریه کرد بغلش کردم گفتم فعلا بیرون میمونم 

برادرشوهرمم رفت داهل باشوهرم حرف زد.

۱۰دقیقه بعد اومد گفت برو تو دیگه کشش ندین شوهرمم اروم شده بود.

وقتی برادرشوهرم رفت بغلم کرد گفت من خر میشم تو چرا خر میشی قاطی میکنی وبوسم کرد منم گفت چنددقیقه پیش بیرونم کردی گفت مگه میتونم اگرم میرفتی شب نشده میومدم دنبالت.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
عزيزم چيكار كردي؟ رفتي يا موندي؟

اینم یادم رفت بگم زنگ زدم مشاور ۱۴۸۰گفت خونه بمون اگه عصبی بود بگو ۳روز میرم فکرات بکن ببین مشکل زندگیمون از کجا شروع شده و...تکلیفمون روشن بشه 

اگرم عصبی نبود باهاش سرد رفتار کن ولی خونه رو ترک نکن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2740
اینم یادم رفت بگم زنگ زدم مشاور ۱۴۸۰گفت خونه بمون اگه عصبی بود بگو ۳روز میرم فکرات بکن ببین مشکل زند ...

سنگرتو‌حفظ کن

بمون تو‌خونه ت 

اون اگه راحت نیس بره ور در مامان وخواهرش 

منتظرشدم برگرده  وسیله هارو دیدجمع کردم  گفت اینا چیه گفتم خودت گفتی برو زنگ زدم برادرش ...

شوهرتون میخواسته حرفشو بکرسی بنشونه یه جورایی حس مسئولیت داره اما شما روخیلی دوس داره سعی کن باسیاست وآرامش تمام بکشی طرف خودت توآرامش بگو شخصیتم بهت اجازه نمیده باکسی که همه حرفی از دهنش بیرون بیادمراوده داشته باشم تو هم شوهرمنی کسی به من توهین کنه به توبیشتر توهین کرده

خب خداروشكر ختم ب خير شده

ممنونم عززیزم