2737
2734
عنوان

همونم شوهرم گفت برگشتم خونه نباشی

1850 بازدید | 56 پست

وسیله هام جمع کردم منتظرم پسرم بیداربشه.

مادرم زنگ زد گفت دیشب شوهرت زنگ زده گفته دخترتون به خاهرم فحش داده گفت خاستیم بیایم دنبالت گفته نمیخاد

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

مادرم گفت بیایم دنبالت گفتم نه پسرم بیدارشه خودم میام گفت بابات از دیشب خیلی عصبی.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

عزیزم شما بچه از خونه بابات اوردی که با خودت میبری؟؟

میدونم سخته و مادری ولی بچه بزار پیش خودش تا قدرت بدونه و سر هرچیزی نگه اومدم نباشی

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچت چندسالشه

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
2731
عزیزم شما بچه از خونه بابات اوردی که با خودت میبری؟؟ میدونم سخته و مادری ولی بچه بزار پیش خودش تا ق ...

دلم نمیاد یه دقیقه نبینمش

بچت چندسالشه

یکسال

خدایی عجب حرفی زدی واااقعا عاقلی من تعجب کردم آفرین😍😍😍

فدات

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2738
فدات

خب بچش یکسالشه

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

بچه م شیر میخوره

دلم نمیاد یه دقیقه نبینمش

ببخشید ولی اگر کارت به طلاق بکشه از ۷ سالگی دیگه نمیتونی ببینیش

الکی به خواهرشوهر فحش دادی؟؟یا دعوا بود

دو ساعت بچت نگه دارن میفهمن که قدرت بدونن

زنگ بزن بهش بگو بیا بچت بگیر میخوام برم خونه بابام،،بعدشم برو تا شب میان دنبالت نطعن باش

خب بچش یکسالشه

خوب باشه

وقتی کسی قدرش نمیدونه باید خودش ثابت کنه

اگر اینکار بکنه مطمعن باش شب سرخونه خودشه

یکسال

اه اسی تو رو خدا اینقدر حرص منو درنیار حال شوهرتو بگیر البته فقط در حد ترسوندن یعنی چی اینقدر باج میده به خواهرزادش برو خونه بابات و شرطت برای برگشتن قطع رابطه با خواهر بزرگه و خواهرزادش باشه و اینکه جلو کل فامیل خودش به خواهرزادش بگه ج ده

بچه م شیر میخوره

اتفاقا به نظرم بچتو حتما ببر . چون تو تاپیک خوندم ظاهراً پیش مادرشوهر خواهرشوهرت زندگی میکنین اونا ترو خشکش میکنن سخنش نمیشه . انگ بی عاطفگی هم بهت میزنم. بچه هم تا هفت سالگی مال مادره . یعنی حق جدا کردنشم نداره

2706