2737
2734

خودم بگم 😍: تو مدرسه یه آبدارچی بود مسن بود خیلی مهربون بود☺😉 ولی مدیر خیلی هاپو بازی درمیاورد😒 نمیذاشت ما بریم تو آبدارخونه ماهم فرصتها رو غنیمت میشماردیم به بهونه دلدرد 😥از آقاهه چایی میگرفتیم😌 با شکلات و کاکائو میخوردیم آی میچسبید😂😂😂😍😍😍😍😍😍شمام بگین ببینیم چی به چیه .. توقف کنین تو تاپیک🍭🍰

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مدرسمون رو داشتن میساختن اقا با یه نگاه عاشق یه پسری شدم اونم بد جور بعد از چند مدت فهمیدم دایی رفیقمه چه بالاها رفیقهام اوردن سرم

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
2742

من وقتی بیکاری داشتیم بقیه بچها ومعلماسرکلاس بودن میرفتم تو دفترمعلما مینشستم جلوکولر روصندلی اگ بیسکوییتی چیزیم بود میخوردم😂😂

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
نماینده کلاس بودم مدیرمون می گفتذنماینده ‌شون ازخودشون بدتره کدده بهترین کدبودهرکی خوشگل ترمی رقصید ...

😁😁😁😁😁

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

اصلا شیطون نبودم

خیلی درسخون مرموز سایلنت مودب بودم 

روزی یکی دو بار دهنم رو برای درس پس دادن باز می کردم بقیش  سکوت و تفکر بود🤣🤣🤣🤣🤣

به خدا

الان پسرم هم دبیرستانی هست

کپی برابر با اصل خودم هست 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2740
من وقتی بیکاری داشتیم بقیه بچها ومعلماسرکلاس بودن میرفتم تو دفترمعلما مینشستم جلوکولر روصندلی اگ بیس ...

😂😂😂

اصلا شیطون نبودم خیلی درسخون مرموز سایلنت مودب بودم  روزی یکی دو بار دهنم رو برای درس پس دادن ...

😁منم درسخونشون بودم کسی فک نمیکرد چیزی زیر سر من باشه😂

مدرسمون رو به رو پارک بود،زنگ تفریحا با دوستام میرفتیم جلو پنجره کلاسمون پسراهم میومدن بیرونو پارک می ایستادن، براشون دست تکون میدادیم اشاره میدادیم بهم دیگه

یا می ایستادیم پیش پنجره بیرونه مدرسه رو نگاه میکردیم هرپسری رد میشد  راجبش نظرمیدادم

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
😁منم درسخونشون بودم کسی فک نمیکرد چیزی زیر سر من باشه😂

الان هم مدیر دبیرستان هستم

هر سال یکی دو تا شبیه بچگی های خودم میبینم 

یاد خودم میفتم که چقدر آروم بودم 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
الان هم مدیر دبیرستان هستم هر سال یکی دو تا شبیه بچگی های خودم میبینم  یاد خودم میفتم که چقدر ...

ارادت😂😂😂😂

اصلا شیطون نبودم خیلی درسخون مرموز سایلنت مودب بودم  روزی یکی دو بار دهنم رو برای درس پس دادن ...

منم مرموز وساکت بودم 

البته آب زیره کاه 

یبار پشت پنجره کلاسمون برا ی پسر دست تکون میدادم بعد ک تعطیل شدیم بریم خونه پسره منو دید بهم گفت بیرونه مدرسه ساکتی،تو کلاس شلوغ

وای آب شدم ازخجالت

چون از راه دوربراش دست تکون میدادم فک نمیکردم منو بشناسه

2706