2737
2734

آدم سرش سوت می‌کشه وقتی بعضیا تو زندگی بقیه دخالت میکنن. آخه واقعن به شما ربطی نداره لاغری و چاقی ی نفر یا اصالت خانوادگیش و فرهنگش، مهم اون دو نفرن که همو همون طوری پذیرفتن و دارن از زندگی کردن با هم لذت میبرن،چرا نمی‌فهمین شما ها مهم نیستین‌ تو زندگی اون دو تا، مهم پدر و مادراشونن که اول اوکی رو دادن حالا به هر نحوی....

دوس ندارین که اصااااااالتتون بره زیر سوال، خوب با اون خانم معاشرت نکنین، چرا اینقدر خودتونو دسته بالا میگیرین؟ شما خبر دارین از اینده خودتون و بچه هاتون؟ میدونین یه آه بزنه اون خانومی که اینجوری دارین از بی فرهنگیش میگین ، چجوری دامنتونو میگیره؟ 

من خودم به شخصه هیچ وقت نمی‌گذرم از اون کسایی که منو خانوادمو خورد کردن .... اوناهم تنها ملاکشون اصاااااالت بود، حتی یه بار نگفتن اخلاق و رفتار برا ما ملاکه، فقد گفتن خانواده خوب باشن همین کافیه، نمی‌گذرم ازشون که یه مسئله خانوادگی که اصلا ربطی به اونا نداشت رو جوری جار زدن بین خودشون که ۴ ماه افسردگی گرفته بودم..... حتی یه نفر از تو شهر و اقوام خودمون ی بارم نگفت که این اتفاق تو خانواده شما افتاده، اما اونا خیلی با این موضوع اذیتم کردن😔 نمی‌گذرم ازشون و از خدا میخام جوابشونو بده بهشون همین😔

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالم بهم میخوره از تاپیکا  همش دنبال زندگی اینو اونن 

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2728
2738
با منی الان؟

نه عزیزم😅  جو سایت رو میگم  

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
نه عزیزم😅  جو سایت رو میگم  

😂😂 آها. منم بدم میاد ولی زورم گرفته که طرف میگه جاریم خیلی چاقه و فرهنگ ندارن خانوادش و چرا برادر شوهرم رفته اونو گرفته. بعد میگم خوب تو چیکار داری ک دخالت می‌کنی و فرهنگشون به خودشون مربوطه، میگه آدم باید تو دورهمی با ی آدم با فرهنگ همنشینی کنه و باید طرف با فرهنگ باشه که میخای حرف بزنی باهاش😑😑😑😑😑😑😑😑

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦
2706