2737
2734
عنوان

یکی از اقواممون دختره کارمند خوشگل تحصیلکرده اما

| مشاهده متن کامل بحث + 1702 بازدید | 56 پست

احیانا خودت نیستی؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

توی تاپیک قبلتم اشاره کردم،به نظرم سازش و تفاهم زن و شوهر برمیگرده به درک و شعورشون از همدیگه و اینکه برای هم ارزش و احترام قائل بشن و بتونن با هم فکری و هم دلی بحرانها و مشکلات رو مدیریت کنن،دوست خود من شوهرش مهندس و فوق لیسانس بود،دوستمم لیسانسه و خداییش با کمالات،ولی پسره غرور بیجا و اخلاقای گند مثلا بی احترامی به خانواده ی زنش و از همه بدتر دست بزن،اخرشم با یه بچه ۶ساله طلاق گرفتن،یا یه دوست دیگم دختره مهندسه شوهرش دندونپزشک دست بزنی داره که بیا و ببین،انچنان با لگد زده بود توو شکم دوستم که زایمان زودرس گرفت،مخلص کلام اینکه قبل از ازدواج باید یه مدت رفت و امد باشه،و  خیلی از معیارهایی که خیلیا بهش اهمیت نمیدن بعد از ازدواج اهمیتشون مشخص میشه،نمیدونم قانع شدی صمن این تاپیک و تاپیک قبلی یا نه هنوز؟؟!!

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گندمی جون ما رو که نمود با این تاپیکاش! شوهرشو نمیدونم از کله صبحم شروع میک ...

چون خودش شوهرش سطحش پایین بوده

فکر کنم واس دلگرمی میخواد بدونه ک تنها نیس

،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم

هیچ زنی رو زیر گیوتین نذاشتن که حتما با اون شخص ازدواج کنه مگه اینکه مورد دیگه ای نبوده. شایدم یه خانم یا آقا...فرق نمیکنه...بعد ازدواج فقط بخاطر توهمات و تخیلات فکر کنه که سرتره وگرنه قبل عقد باید به تصمیمش حسابی فکر میکرد تا بعدا از صبح تا شب اینا رو تو سر شریک زندگیش نزنه که هم خودشو آزار بده هم بچه بیچاره یه خانواده دیگه رو. خوبه آدم اخلاق داشته باشه بتونه هنر زندگی ساختن داشته باشه نه اینکه تو ظواهر زندگی انقدر غرق بشه که همه لحظه هاشو با این چیزا هدر بده

به نقل از آیت الله العظمی اراکی: زمانی در ایران هر جا آتش روشن میکردند مردم برای بردن زغال گداخته و روشن کردن کرسی، تنور یا منقل به آنجا میرفتند در ماه خداییِ محرم، در نزدیکی خانه یک زن بدکاره، هیئتی به پا شده بود. زن هم برای بردن آتش به محل رفت و سوال کرد زیر دیگتان روشن است؟ آتش میخواهم.  گفتند بله برو بردار. زن سمت دیگ رفت، و دید آتش خاموش شده خم شد و به هیزمها فوت کرد. مقداری از خاکستر به چشمش پاشید اما ادامه داد تا جایی که هیزمها دوباره روشن شدند. همان اندازه که میخواست برداشت و رفت.اما...همان شب خوابی دید . او دید چند نفر به گردن،دستهاو پاهایش غل و زنجیر بسته و میبرند تا عذابش کنند و هرچه فریاد میزد شما را به خدا ولم کنید کسی گوش نمیداد . زن،بانویی دید که از دور به آنها نزدیک میشد. مأمورهای عذاب با دیدن بانو زنجیرها را رها کردند. بانوی بزرگوار ایستادند و فرمودند چرا میبردیش. گفتند چون بدکاره و فاسد است . بانو گفت نههه... او نگذاشت آش نذری مجلس حسینم خراب شود ... دیگ را روشن نگهداشت. او بخاطر حسینم چشمهایش اذیت شد بخاطر حسین من رهایش کنید ....زن با ترس بسیاری وحشت زده از خواب بیدار شد و مدام با گریه و زاری از حضرت مادر، زهرای اطهر علیهاالسلام، کمک میخواست تا یاریش کند برای پاکدامنی.او همان زن انگشت نمای شهر، توبه کرد و با یاری حضرت زنی مومنه شد تا جایی که هر زمان و هر کجا روضه ای برای حضرت ارباب به پا میشد دنبالش میرفتند و او را دعوت میکردند.  و با اولین جمله روضه خوان " السلام علیک یا ابا عبدالله" زن به شدت گریه میکرد و شیون جانسوزش بلند میشد  جون و زندگیم فدات یا حضرت حسین علیه السلام که در ❤ خدایی و رضای تو رضای پروردگارمه   تو بحث کردن دانش و ادب مهمه
2728

🌟 فروش شال و روسری 🌟سفارش 👈 دایرکت 💯 با یک بار خرید از ما مشتری ثابتمون میشید 🎁ارسال سراسر کشور 🔴رایگان🔴    rosari.shik99    مدل های شاد خنک و سبک مناسب فصل🥵🥵  کافیست یکبار سر بزنید

خدای مهربونم ممنونم بابت نی نی که تو دلم کاشتی دل همه منتظرا رو شاد کن   

کار های دیگران به ما مربوط نمیشه   سرمون تو لاک خودمون باشه

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
چون خودش شوهرش سطحش پایین بوده فکر کنم واس دلگرمی میخواد بدونه ک تنها نیس

نه عزیز این شراطی من نیست دوما از ازدواج هایی که تعجب کردم گفتم 

سوما مسیله من اصلا پایین تر بودن همسر نیست 

مشکل من همفکر نبودنه 

2738

نه عزیزم ایشون دچار وسواس فکری شدن فکر میکنم. من زیاد بودم تو تاپیکاش، یه نگاه بهشون بنداز...

کلا هم فقط میاد یه چیز میپرسه و میره و وارد گفتگو با کسی نمیشه زیاد که بشه کاری کرد براش، یه سری چیزای نه چندان مهم رو در خودش خیلی شاخ تصور میکنه و شوهر زحمتکشش رو یه آدم سطح پایین میدونه، چرا چون قران و زبان خارجی و بورس بلد نیست مثلا! 

ر صورتی که همه ما میدونیم دختری که خواستگار بهتر داشته باشه زن خواستگار پایینترش نمیشه. ایشون نتونسته با واقعیت زندگیش کنار بیاد و مشخصه که داستان داره حسابی اذیتش میکنه متاسفانه. کاش با این همه کمالات یه مشاوره بره

چقد مث خانوما حرف زدی😐 

هی دوسه بار اسمتو چک کردم آخر رفتم تو پروت دیرم نه واقعا مردی

دارین کم کم شبیه خانوما میشیدا 😂😂

بهتره انقد جو گیر نشید اوکی!!!! حتی اگه مومن واقعی هم باشید احکام شرع میگه کسیو ک نمیشناسی حرفش غیبت ...

وا؟ چته تو اول صبحی ببین من نه نماز میخونم نه قبول دارم این چیزا رو فقط صورت قشنگی نداره بخوام مثل خاله زنکها حرف این و اون بزنم زندگی مردم به ما چه که شوهرش کیه و چکارست تو هم سعی کن الکی تند نری 

نه عزیزم ایشون دچار وسواس فکری شدن فکر میکنم. من زیاد بودم تو تاپیکاش، یه نگاه بهشون بنداز... کلا ه ...

داشتم خیلی هم میومد باور میکنی ۵ نفر همزمان با همین خواستگارم اومده بودن و بالای ۲۰۰ تا خواستگار داشتم که یا به خاطر اخلاقیات یا شخصیت و ادب یا تیپ و چهره یا شعور یا ....رد کردم 

اون ۵ نفریم که میگم یکیش فیلمساز بود اما از من ۵ سال کوچیکتر بو  خیلی هم عالی بود به خاطر سن قبول نکردم چون مشکل زا میشد یکیم ارشد مهندسی بود اما بلور فروش یکیم که خیلی خوب بود مامانم اصلا راه نداد گفت همه دارن میان گیج میشه از منم پنهون کرد تا روز عقد فهمیدم یکی هم لیسانس و بازاری بود 

2706