2737
2739
عنوان

نامزد سابقم برگشته ولى نميدونم قبولش كنم يا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 2481 بازدید | 192 پست
قربون تو بشم بهت گفتم تو نداری برات خرج کنه اینکه داره و نمیکنه ینی مصیبت واقعا این آقا هرچقد که ه ...

من مدتها فكر ميكردم خسيسه

ولى داييم و پسر داييام كه دوستشن

همش ميگفتن اصلا خسيس نيست

فقط انگار ميترسيد منو از اول بد عادتم كنه

خودشم همش ميگفت تا همسر من نشدى من نميتونم خيلى بيشتر از اونچه بايد صميمى بشم، وقت بذارم

من دوس دارم فقط براى يه نفر اونم بعد از جدى شدن همه چى سنگ تموم بذارم

نميدونم بهونه بود يا واقعى

شما تحت اين شرايط اگر بودين حاضر ميشدين زود عقد كنيد؟ يا مثلا چى ميگفتين راضيش كنين بياد مشاور يا ...

بالاخره آدم باید با اطمینان قلبی  وبدون هیچ شکی 

بله بگه حق دارید

نظر خانوادتون  هم خیلی  میتونه  بهتون کمک کنه

باهاش منطقی صحبت کنید بهش بگید من همه جوره شما رو قبول دارم اما یک سری مسائل هستن هم ازجانب شما هم خودم  که دوست دارم با کمک هم حل کنیم  حالا یا با مشاور یا  با تلاش وهم فکری خودمون یا یک فرد با تجربه تا ان  شاالله  بتونیم  زندگی ایده آلی رو شروع کنیم  ....

این هم بگم هیچ انسانی  مطلق کامل نیست بالاخره ازدواج برای رسیدن  آدم ها به کمال و باعث میشه  بتونیم  نقص هامون در کنار هم جبران کنیم 

امیدوارم هرچی  صلاح براتون پیش بیاد

زندگی را نفسی است ارزش غم خوردن نیست ،آنقدر سیر بخند تا که ندانی غم چیست  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چقدر مطمئن‌میگید 

اره من فكر ميكنم همه ما يك ادم مخصوص خودمون داريم كه اونم نهايت تلاشش رو داره ميكنه كه زودتر به ما برسه 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
2728
عاشقم ولى ميدونم خيلى اذيت ميشم اگه قبول كنم

مگه نمیگی ایراد اصلیش هنوز پابرجاست؟؟؟پس بهتره بی خیالش بشی.

بخدا فردا تو زندگی همون یه ایراد نفستو میگیره. احساسی تصمیم نگیر.قبل ازدواج باید چشماتو بازکنی ولی بعدش باید چشماتو ببندی.

من مدتها فكر ميكردم خسيسه ولى داييم و پسر داييام كه دوستشن همش ميگفتن اصلا خسيس نيست فقط انگار مي ...

به هرحال تو نمیخوای باور کنی دور و برت چه خبره

من دیگه هیچی نمیگم امیدوارم فقط کار از کار گذشت نشینی به حرفامون فک کنی

یه مرد که عطش بدست آوردن داره برات هیچ کاری نمیکنه وقتی خرش از پل گذشت هم کاری نمیکنه که لایقت باشه

نهایت سر4 تا وسیله ی خونه بخواد یه عمر منت بذاره

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖

نمیدونم شاغلی یا ن، اما خیلی خودتو دست کم میگیری، پادشاه هم باهات ازدواج کنه بخاطر این عدم اعتماد به نفس و اینجوری بودنت..... آینده خوبی نمیبینم ببخشید رک میگم مخصوصا با این سبک سنتی و پسر مامانی 

2738

ببین اینجورکه معلومه تو دودلی نیاز به نظرسنجی نداری خودت بخودت شک داری.اگه واقعا دوسش داشتی اینجا مطرحش نمیکردی که اگه بیشترین رای موافق بود قبول اگه مخالف بود رد بکنیش.تو قدرت تصمیم گیری نداری وتا خودتو اصلاح نکنی تو کل زندگی برای انتخابهای دیگت دچارمشکل خواهی شد.قدرت تصمیم گیریتو ببر بالا همین دوستانه گفتم

ببین اینجورکه معلومه تو دودلی نیاز به نظرسنجی نداری خودت بخودت شک داری.اگه واقعا دوسش داشتی اینجا مط ...

درسته ولى خب تصميم بزرگيه

من اونقدر با تجربه نيستم كه بخوام تنهايى تصميم درست بگيرم دارم تلاشمو ميكنم

نمیدونم شاغلی یا ن، اما خیلی خودتو دست کم میگیری، پادشاه هم باهات ازدواج کنه بخاطر این عدم اعتماد به ...

من ميدونم اعتمادبنفسم كمه

و دارم تلاش ميكنم بهترش كنم

متوجه هستم

2706