2733
2734
عنوان

شما کدوم انتخاب میکنید خودتون بزارید جای من؟لطفا با دلیل

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قرار نیست همش خونه بمونی  اما باز فرار نیست هفت صب پاشی بری سرکار  میتونی بری کلاس و...

2

اگه همون درامد رو داری 2

چرا باید کار کنی

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان
قرار نیست همش خونه بمونی  اما باز فرار نیست هفت صب پاشی بری سرکار  میتونی بری کلاس و...

من عاشق کار کردنم و قطعا کنارش کلاس هم میرم . ولی کار به چیز دیگست 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
ادمای شاغل و حساس به  شغل نمیتونن ازدواج کنن البته اگه شوهرشون مشکلی نداشته باشه میشه  ام ...

تو آخرین تاپیکت دنبال شوهر میگشتی ک 😂

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
2738

من در حالت ایده ال میگم یک 

اما الان که متاهل شدم و باردارم و می بینم چقد خوبه بتونم وقتمو برای بچه م بذارم ، میگم دو هم می تونه خوب باشه، حالا کار من پاره وقته، به نظرم یه کار پاره وقت بهترین گزینه س برای یه خانم،چون همه ی این آیتم ها رو داره 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 

من اگه ماه به ماه به کارتم یه پول خوب واریز میشد کار نمیکردم انصافا فقط خوش میگذروندم

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان

وقتی زن بره سر کار دیگه وقت نمیکنه به خونه داری و بچه رسیدن و خود رسیدن برسه.بنظرم الان اجتماع برای زن خوب نیست.الان زمانه گرگه.و خانمهای متاهل متعهد رو خیلیها دارن از راه بدر میکنن.ولی دارم فکر میکنم که کلی زحمت کشیدی درس خوندی حالام کار مرتبط پیدا کردی.بازم پیش خودت دو دو تا چهار تا کن ببین به چه نتیجه ای میرسی.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
شاغل بودن بهم اعتماد بنفس میده 

منم دوس دارم 

ولی همسرم مخالفه شغلشم دارم ولی میگه ننن  چه دلیلی داره هفت صب پاشی بری سرکار 

بعد من الان تو عقدم بهش فک میکنم وحشت میکنم ک قراره اشپزی کنم خونه تمیز کنم (همسرم ی آدم فوق العاده تنبل در موضوعات کار تو خونه فوقش بیاد کمکم حیاط بشورم ) تازه انتظار داره لباس اینا هم براش اتو کنم 😐

بعد باید کلی به خودم برسم اقا ی روز میگه موهاتو زنگ کن ی روز میگه بافت کن ی روز میگه فر کن (البته انن از من بدتره با اینکه مرد همش درحال رسیدن به خودشه پس من باید بدتر باشم )

و اگه بچه دار شم وای خدا کارام دو برابر میشن 

فک نکنم بتونم 😢

2706