2737
2739
عنوان

خوابم نمیبره...عذاب وجدان دارم

420 بازدید | 31 پست

یک ساعت پیش بچم منو بیدار کرد.تازه از پوشک گرفتمش .جاشو خیس کرده بود طوری که همه لباساش خیس شده بود.بردمش حموم شلوارشو دراوردم خواستم لباسشو در بیارم نمیذاشت کلی جیغ میزد گریه میکرد.از حموم هم فرار کرد.میخواستم تنشو بشورم بعد لباس تنش کنم کلی جیغ و گریه کرد نزاشت آخرسر هم کلی دعواش کردم و همونطوری لباس تنش کردم الانم خوابیده‌...ولی طفلک با گریه خوابید ...من خیلی مامان بدیم☹☹😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگر کتکش زدی مامان بدی هستی  اگر نزدیش دعوا کردن عیبی نداره گاهی برای تادیب بچه لازمه

نه بابا تا حال یه بار هم نزدمش بیشتر اون منو میزنه..چند وقته بهانه گیر و لجباز شده نمیدونم چرا...دیگه ضریب اعصابم اومده پایین

2738
عزیزم اصلا مادر بدی نیستی شما واسه هر کسی ممکنه پیش بیاد.ناراحت نباش فردا خوراکی مورد علاقشو بهش بده ...

مرسی عزیزم از لطفت اصلا دوست نداشتم با گریه بخوابه...حالا نمیدونم فردا چطوری ببرم بشورمش

منم امروز دخترم رو دعوا کردم الان از عذاب وحدان دارم دیوونه میشم😭 البته بعدش کلی بغلش کردم و نازش کردم و قربون صدقش رفتم ولی خب 😭

استارتر بچت چندسالشه؟

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2706