2737
2739
عنوان

من چرا چیزای عجیب می‌بینم 😔😔باردارا نیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 55 پست
ممنون ...این موضوع خیلی پیچیده س .. من دوران تحصیل توی خونه ای زندگی میکردم خارج از کشور این خونه وا ...

شوهرم صبح ها به سرکار میره من خونه تنها خوابم و چون سقف ها و کف های واحد ها استاندارد نیستن صدای آب و حمام و حرف زدن و تلویزیون و راه رفتن خیلی واضح شنیده میشه با ترس از خواب بیدار میشم فکر میکنم کسی توی خونه ی منه 

بالاخره پیش میاد 

منم یه لامپ روشن میذارم که همیشه حواسم باشه دزد نیاد از بس که انواع ماجراهارو میشنویم

چند روز پیش به این فکر میکردم حالا مثلا لامپ روشن بذارم دزد هم بیاد منم بفهمم خب چکاری از دستم برمیاد ؟صدام دربیاد دزده منو میکشه 

برای همین برای در خونه حفاظ سفارش دادم برای پنجره ها هم حفاظ آهنی زدم 

خیالم راحت شد میگیرم میخوابم لامپ هم خاموش میکنم!

شنیدن صدا بستگی به موقعیت مکانی و زمان ممکنه واقعی یا اشتباه باشه 

!

اینارو باید پزشک تشخیص بده 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
 شوهرم صبح ها به سرکار میره من خونه تنها خوابم و چون سقف ها و کف های واحد ها استاندارد نیستن صد ...

بله درسته بعضی وقتا دلایل این موضوعات کاملا فیزیکی و قابل توضیحه اما باور کنید اون مورد من عقل نمی تونست براش دلیل بیاره ... خونه حداقل 180 سال قدمت داشت شبها صدای گریه یه خانم از اتاق زیر شیرونی میومد میرفتم اونجا قطع میشد یا مثلا صدای راه رفتن با کفش پاشنه بلند از همونجامیومد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله درسته بعضی وقتا دلایل این موضوعات کاملا فیزیکی و قابل توضیحه اما باور کنید اون مورد من عقل نمی ت ...

چقدر بد 

گاهی هم توی فیلما نشون میده بعضی ها هستن که میخوان اون ملک رو مفت بخرن برای همین مستاجرهای اون خونه رو عاصی میکنن تا اونا فرار کنن از اون خونه بعدش اون خونه رو مفت میخرن مثلا ساخت و ساز میکنن 

چقدر بد  گاهی هم توی فیلما نشون میده بعضی ها هستن که میخوان اون ملک رو مفت بخرن برای همین مستا ...

دقیقا .. من هم نفهمیدم کسی به من نگفت اونجا چه خبره چون ارزون بود و من هم دانشجو بودم برام مناسب بود اما بعدا فهمیدم چه کلاهی سرم رفته 

2731
دقیقا .. من هم نفهمیدم کسی به من نگفت اونجا چه خبره چون ارزون بود و من هم دانشجو بودم برام مناسب بود ...

این یه شگرد هست مخصوصا برای خانه های قدیمی وقتی یه خانه مدام مستاجرهاش بلند میشن و صاحبخونه هم باید مالیات بده سرانجام از دست خونه خسته میشه مفت میفروشه تا فقط از دست مالیات راحت بشه

این یه شگرد هست مخصوصا برای خانه های قدیمی وقتی یه خانه مدام مستاجرهاش بلند میشن و صاحبخونه هم باید ...

بله این مورد هم هست اما چون معمولا این خونه ها قدمت بالای 100 سال دارن بهشون اجازه تخریب نمی دن ... خلاصه تجربه خیلی بدی بود 

بله این مورد هم هست اما چون معمولا این خونه ها قدمت بالای 100 سال دارن بهشون اجازه تخریب نمی دن ... ...

خدا برای کسی نیاره 

کدوم کشور بودید؟مهندسی خوندید؟

2738