2737
2739
عنوان

من چرا چیزای عجیب می‌بینم 😔😔باردارا نیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میترسم😢🙈

سال  ۱۴۰۰ بزرگترین تحول زندگیمه اگه بهش نرسم زندگیم داغون میشه پس بااید بتونم برسم شماهم برای من دعا کنید اگه میشه.     &الهم  صلي عله محمد و اله محمد ...........همیشه یادت باشه تو تنها نیستی همیشه یکی داری نمیگم کنارته ولی نگاهت میکنه از مادر بزرگم شنیدم میگفت به چشم هیچکس اعتماد نکن دختر قشنگم  فقد به نگاه اون بالایی اعتماد کن نگاهی پر مهر و محبت داره هیچ وقت نگاهت ازش نگیر یادش بخیر چه روز های بود سختی تو این زمونه زیاد شده همه حق دارن عصبی بشن ناراحت بشم حق دارن من حق میدم اما حق ندارن خودشون برنجونن باید آدمای خوب دوست داشت آدمای بد رو تحمل کرد هرچند اجبار ولی یه جور به بیخیالی طی کن من  از اینجا میگم مادر بزرگم دلم برات تنگ شده خیلی دوستت دارم تو برای کی دلت تنگ شده؟؟... یکم بهش فکر کن بعد فکر کن ارزش داره ؟؟؟ اگه نه نداشت پس بیخیال لبخند بزن اگه ارزش داشت دستت بزار رو قلبت و با لبخند بگو به یادتم... زندگی کوتاهه ببخش بگذر.. زندگی مانند رود میگذرد چه زود...  
2728
چرا ؟اره تقریبا ولی صدا همیشه از دیوار نیست از جاهای دیگه ام هست

میدونم منظورم اون نبود یادت نره سوره سجده و سوره جن

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷
خونه رو عوض کن چند وقته اینجوری شدی؟چندسالته؟

مجردم نمیتونم عوض کنم دست من نیست ...۱۹ سالمه همش میگم کی شوهر کنم از اینجا برم  ...اولین بار ک چنین چیزی دیدم حدود خیلی وقت پیش بود ۴ سال پیش برای اولین بار این اتفاق افتاد.  خیلی وقت پیش بود و دیگه چیزی ندیدم تا همین چند ماه پیش که گفتم ۳ ماه پیش و امشب که احساس کردم کسی تو اتاقم. اومده  الان داره بیشتر و بیشتر و من همیشه صدا می‌شنوم شبا 😑😑

اینا جن هستنننن جننننن

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
2738

برو پیش دعا نویس

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
برو روانپزشکی نشونه های اسکیزوفرنی  

اسکیزوفرنی ندارم 🙄🙄🙄خب اگه توهم میزنم چرا توهم  وسیله های دیگه چیزای دیگه رو نمی‌زنم این همه چیز تو دنیا ؟؟؟؟؟چرا همیشه توهم های ترسناک میزنم؟😔

شایدم برات جادو گرفتن بقره ۴۰ روز توی خونه پخش کن

چله سوره یس دارم میخونم برای حاجت رواییم ..سوره بقره خیلی طولانیه ۲ ساعت طول می‌کشه تا تموم بشه حتی اگه با گوشی ام بزارم پخش بشه

مجردم نمیتونم عوض کنم دست من نیست ...۱۹ سالمه همش میگم کی شوهر کنم از اینجا برم  ...اولین بار ک ...

گلم سنت به اسکیزوفرنی خیلی میخوره

حداقل برو دکتر درمان بشو بتونی راحت زندگی کنی 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2706