2733
2739
عنوان

گربمون مرد

235 بازدید | 17 پست

سلام ما گربمون بعد از چند روز مریضی دیروز مرد . چهار سالو نیم پیشمون زندگی میکرد مادرم اینقدر بهش وابسته بود که از دیروز هیچی نخورده خیلی نگرانشم بنظرتون چیکار کنم اروم شه خودم دارم دق میکنم اما همش بهم دلداری میدم میگم ادما میمیرن حالا خدا خواست نا تو این کرونا زنده ایم و گربمون مرد انگار بچه ی مادرم بود منتظرش میموند بیاد نهار بخوره شام بخوره بخوابه بازی میکرد باهاش میخوابید ماساژش بده کلی عکس ازش داره اینقدر خاطره داره نمیتونه فراموش کنه اط طرفی میگه دیگه هیجوقت هیچ گریه دیگه ای نمیارم جاشو برام بگیرم بنظرتون چیکار کنم اروم شه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای عزیزم قلبم درد گرفت روحش شاد

خدا به مامانت صبر بده قلبم شکست🖤

کشوری که اسم قبرستوناش بهشته,معلومه مردمش تو چه جهنمی زندگی میکنن_آنچه ب دور خورشید میچرخد زمین نیست،جنایت است.

دقیقا این اتفاق واسه پدرشوهر منم افتاد مرغ میناش ک کلی حرف هم میزد فرار کرد اون انقدر بهش وابسته بود ک شبا پیش میخوابید میگفت دیگه هیچ مینایی نمیگیرم تا مدتها هرروز بلند بلند واسش گریه میکرد الآن کم کم عادت کرده. البته ۳ماه گذشته ولی دوران سختی رو گذروند کلی فیلم و عکس داره ازش. چه بیماری لی گرفت گربتون؟

میدونم برای اونایی ک حیوون ندارن و دوست ندارن شاید مسخره و بی اهمیت به نظر بیاد ولی واقعا عین یه ادم کنارمون زندگی کرد مادرم از مرگ عزیزاش اینقدر افسرده نشده بود ک از دیروز یخاطر گربمون اینجوری میبنمش

2738

بنظر من بذار یه چندوقت بگذره بعد بهش یه بچه گربه هدیه‌ کن اینجوری خیلی خیلی بهتره

کشوری که اسم قبرستوناش بهشته,معلومه مردمش تو چه جهنمی زندگی میکنن_آنچه ب دور خورشید میچرخد زمین نیست،جنایت است.
دقیقا این اتفاق واسه پدرشوهر منم افتاد مرغ میناش ک کلی حرف هم میزد فرار کرد اون انقدر بهش وابسته بود ...

عفونت کرده بود دهنش غذا نمیخورد دارو میدادیم بهش ولی فایده نداش 

عفونت کرده بود دهنش غذا نمیخورد دارو میدادیم بهش ولی فایده نداش

چرا نبردین دامپزشکی؟

چرا نبردین دامپزشکی؟

بردیم دارو داد بهش با سورنگ دارو میدادم ولی دیروز ک  رفتم بدم دیدم اصلا دهنش باز نمیشه چشاش یاز مونده بود بزور سر پاش نگه داشتم ولی اقتاد همونجوری دارو رو ریختم دهنش. بعد شیر ریختم دهنش دیدم دیگه اصلا نفس نمیکشه قلبش نمیزته دیدم مرد😢😢😢😢

بردیم دارو داد بهش با سورنگ دارو میدادم ولی دیروز ک  رفتم بدم دیدم اصلا دهنش باز نمیشه چشاش یاز ...

واییی چقدر سخت الهی بمیرم 😥😓

2706