2737
2739
عنوان

دارم دیوونه میشم بنظرتون خواستگارم زنگ میزنه؟😢

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 53 پست
مثلا شما واقعا طلا دوست داری یا نداری ؟؟؟یا اینکه اطمینان داری میتونی کنار بیای طلا داشته باشی یا نه ...

طلادوست دارم اینو بهش گفتم

اما اگرهم دستش تنگ بود درک میکنم اجبار نمیکنم بگم برام بخر....اکثر خانوما به زیورالات علاقه دارن

داشت زير لب می خوند:"كه من باد ميشم ميرم تو موهات'👱‍♀️..."بهش گفتم به جای اينكه واسم كنسرت برگزار كنی 🎉پاشو كمک كن اين تختو جا به جا كنيم، كمرم درد گرفت به خدا!با شيطنت باز گفت:" ای بخت سراغ من بيا، كه رخت خواب من با خيال خامم گرم نميشه"   😂❤بهش گفتم از بد شانسيت كه بختت من بودم، قيافه ی ناراحت و اخمو به خودش ميگيره و آه ميكشه، ميگه هيييی😣...كنارش ميشينم، بهش ميگم پشيمونی؟ميگه: میدونی من يه تئوری دارم، ميگم كه هر كسى توزندگيش عاشق يک نفر بايد بشه، اون آدم درست يا غلط هميشه عاشق اون آدم ميمونه، دلش به ياد اون آدم گرمه👫،چشماش👀 به خيال اون آدم گرم خواب ميشه، دستاش👐 با خيال اون آدم گرم ميمونه.حالا ببين، چقدر بايد، خوش شانس و خوشبخت باشی، كه همونی رو پيدا كنی كه اونم شب ها با خيال تو ميخوابه، روزا به عشق تو بيدار ميشه❤. چقدر بايد خوشبخت باشی كه بين اين همه آدم كسى رو پيدا كنی كه همونطور كه اون وسط ذهنت جا كرده، توام وسط قلب اون جا كنی💑...بهش گفتم: تو پيدا كردی؟گفت: من خوش حالم، تو خوشحالی؟ همين الان؟😊       گفتم: خب آره، داريم خونه ی آينده مونو🏡 ميچينيم، تو كنارمی و خوشحالم، همه حالشون خوبه...حرفمو قطع ميكنه و ميگه: پس دوتامون💑 درست انتخاب كرديم،هيچكی پيش آدم اشتباهی خوشحال نيست..❤
بله این حرفتون قبول دارم. چون دخترامونا طوری  تربیت نکردیم ک بگیم تو بهترینی اگه کسی تو را نخو ...

فک کنم سوءتفاهم شده ها

من مخالف عقاید و رسم و رسوممون نیستم اتفاقا خواستگاری رفتن خیلی ام خوبه ولی حداقل عکسشونو قبل از جلسه خواستگاری ببینن دیگه

منظورم دوستی اینا نیس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طلادوست دارم اینو بهش گفتم اما اگرهم دستش تنگ بود درک میکنم اجبار نمیکنم بگم برام بخر....اکثر خانوم ...

هیچ حرف بدی نبوده پس محکم باش ،واسه گفتن خواسته هات و حرفات تردید نداشته باش قراره همو بشناسید نه اینکه فریب بدین پس کار خوبی کردی حرفاتو گفتی

2728
تو پست اول نوشتم اگه تونستی بخون نظر بده

خوندم

بهش گفتی شغل برام مهمه خب بایدم مهم باشه دیگه اگه بیکار باشه که نمیشه

ولی چون گفتی خیلی قانع نیستم شاید ترسیده😁

حرفات زیاد بد نبوده ولی ممکنه برداشتش اینجوری بوده که پولدوست هستی بشاید خاطر همین منصرف شده

برای همچین کیسی داری انتظار میکشی؟  ادم بیکار که مامانش باید خرجشو بده میخوای چیکار؟    اینجوری هیچ وقت نمیتونید پیشرفت کنید تو زندگی    خانوادشم هرکاری کنید میفهمن      فکر نمیکردم هنوز دختری اینجوری باشن

😐😐😐
2740

شما واقعا سنتون کمه و مطمئن باشین موقعیت های بهتری سراغتون میاد اصلا عجله نکنید اونی ک واقعا قسمت و نیمه گمشده شما باشه با چنگ و دندون شمارو نگه میداره و لازم نیست شما ترسی برای از دست دادنش داشته باشین موقعیت شما بد نیست نباید اعتماد ب نفستونو از دست بدین وقتی موقعیت خوبی نداره این ادم چرا نگرانین.زندگی اینجوری پر از دغدغس .تازه اون ادم باید نگران باشه ن شما