2733
2734
عنوان

وحشتناک ترین خوابی که دیدید؟

163 بازدید | 24 پست

بیاین تعریف کنید.

بخندونیم بقیه رو ثواب داره.

در سال 1400 من آرایشگر شدم آرایشگری میکنم. رانندگی یاد گرفتم . مدرک لیسانسمو گرفتم. شاییید سرکار رفتم. کلاس حفظ قرآن هم رفتم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

داعش

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
مرگ پدرم، یادمه تو خواب میدیدم انقدر بهم فشار اومده بود نا نداشتم پاهامو تکون بدم، خیلی جالبه هر چیز ...

خدا بیامرزه پدرتو

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان

وحشتناك ترین خواب خنده داره؟😑

من یه خواب دیدم بیشتر پشمریزون بود ، خواب دیدم چوپون شدم با گوسفندام لج کردم بردمشون چمن مصنوعي:)😂

تـابش نـاگریز نـورم رویـش نـاگزیر بـذرم…🌱💛
2738

ازدواج کرده بودم و شده بودم ی زن ک همش تو خونه س و شوهرشم همش پی رفیقاش و گشت و گذار 

واااای این وحشتناک ترین خواب عمرم بوده هیچوقت یادم نمیره وقتی بیدار شدم چنان با وحشت پاشدم اصلا دچار سردرگمی شده بودم 

زندست عزیزم❤️خدا همرو بیامرزه همچنین رفتگان شمارو

وای عزیزم ببخشید

دور از جونش

ایشالا صد سال زنده باشن

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان

یکبار یادمه یک خواب پیچیده دیدم به حدی این خواب پیچیده بود بیدار شدم یکساعت به خوابم فکر میکردم

حتی نمیتونم توضیح بدم چی بود ولی منو ترسوند

کلا خواب زیاد میبینم ولی این یکی خوابم واقعا منو به فکر برد

بگو چرت ترین خوابی که دیدین 😂

همین چند شب پیش خواب دیدم حداد عادل و زنش اومدن خونمون نشستن با مامانم حرف میزنن منم عصبانی شدم کتکشون زدم از راه پله پرتشون کردم پایین 

بعد پلیس اومد منو گرف برد کمپ اصلاح نوجوانان بعد من هی میگفتم من بزرگم منو باید ببرین زندان  😐

هیچوقت یادم نمیره مدرسه میرفتم زمستون هواتاریک بود وقتی از خونه خارج میشدم 

یه بارخواب دیدم ساعت ۴صبحه من از خونه زدم بیرون برم سر کوچه سرویس بیاد هوا تاریک خلوت سررد باااد مه یهو یه زن فالگیر میاد بهم میگه دختر خوبی هستی زرنگی ازدواج میکنی ولی یکی زندگیتو داغون میکنه از دستش فرارمیکنم جیغ میزنم میرم داخل کوچه و همش عکس یه دست مردونه میبینم مچ یه مرد رو میبینم 

همین بعد زنگ میزنم مادرم درو باز میکنه میگه ذلیل مرده کدوم گوری بودی میرم خونه و یهو بیدارمیشم خیچوقت این خواب یادم نمیره قیافشم یادمه زنه رو

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 

من ی بار خواب دیدم ک یه مردی رو جلو من اول دست و پاش رو قطع کردن بعد هم گردنش رو زدن از بدنش هم به جای خون مایع سفید می ریخت یه ریش بزرگ هم داشت خیلی وحشتناک بود 

ی بار دیگ هم خواب دیدم یه زنی داره تو خونمون راه میره بعد من هر چی مس خوام جیغ بکشم ک مادرم زو صدا کنم نمیتونم 

این کاربری مربوط به چند تا دوست هست ...
2706