2737
2734
عزیزم میشه به نینی کوچولوت بگی واسم دعا کنه اسمم زهراست...بگید دعا کنه به اونی که میخوام برسم🙏

حتما عشقم انشالله ک همه آرزو دارا دامنشون سبزه سبز بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دلم خیلی میخواد برم ولی نمیخوام شوهرم بفهمه میخوام سوپرایزش کنم بتونم یواشکی میرم 

مبارکه😍الان نرو زوده گلم.بزار ازموعدت بگذره یا روز موعد برو ، دوباره کار میشی.

دخترم،معجزه زندگیمو 
2740
چن وقته اقدامی عزیزم؟

ماه دومه دارم دوفاستون میخورم .۱۲ خرداد پری شدم از روز ۱۰ تا ۲۰ دوفاستون روزی یکی خوردم ک ب ۱۲ تیر نرسید ۳ تیر پریود شدم البته دو روز بیشتر نبود  دوباره روز ۱۰ تا ۲۰ دوفاستون خوردم ک فردا آخرین دونشه ولی روزای تخمک گذاری مرتب یه شب درمیون اقدام داشتیم البته بگما من دوتا پسر دارم یکی ۹ ساله یکی ۳.۵ ساله 😘😘😘

ماه دومه دارم دوفاستون میخورم .۱۲ خرداد پری شدم از روز ۱۰ تا ۲۰ دوفاستون روزی یکی خوردم ک ب ۱۲ تیر ن ...

ان شاالله خدا بچه هاتو حفظ کنه عزیزم.ببخشیدا فضولیه چرا پس دارو میخوری؟ شما که بچه دارین پس مشکلی برای باردارشدن ندارین.من ماه پیش آمپول اچ ام جی زدم ۱۱تا، جواب نگرفتم این ماه بدون دارو اقدام کردم.من ۵ماهه اقدامم.

دخترم،معجزه زندگیمو 
ان شاالله خدا بچه هاتو حفظ کنه عزیزم.ببخشیدا فضولیه چرا پس دارو میخوری؟ شما که بچه دارین پس مشکلی بر ...

فداتشم عشقم آخه من بعد زایمان دومم کلا توی سه سال و نیم ۶ بار پریود شدم ب خاطر همین نامنظمی رفتم تحت درمان 💞💞💞