2733
2734
عنوان

از دست دادن بویایی و چشایی

328 بازدید | 34 پست

سلام دوستای گلم منو همسرم سه روز پیش قفسه سینه مون درد گرفت و خوب شد بعد اون نصف روز گلو درد ک باز خوب شد و بعدترش بویایی و چشاییمون از دست رفت😔

کسی همچین تجربه ای داشته یا خودش یا نزدیکانش؟ یا میدونید باید چیکار کرد که خوب شیم؟ 

دکترا که میگن چیزی نیس یه ویروس جدیده ک به سینوسا حمله میکنه بعضیا چن روز بعضیا چن ماه طول میکشه بهتر شن

خیلیییی سخته هر چی میخوری هیچ مزه و بویی حس نکنی 😔

کروناست که

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

یعنی اینک حس بویایتو از دست بدی ربطی ب کرونا نداره من دوماه از دست دادم ؟؟؟؟ علامتیم ندارم 

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

انفولانزاجدیده من تمام علاعم کرونارم داشتم ولی ازمایشم منفی بود گفتن عکس بندازترسیدم بچم وشوهرمم ی هفته افتادن دیک نفهمیدم انفولانزاجدید بود بقول خودون یاکزونا

رنگ ولایتhaircolorist
2738

عزیزم من کاملا ازدست دادم یه هفته دوسال پیش،پیش فوق تخصص رفتم و ...............گفتن احتمال 90درصد برنمیبشینبشین ، رفتم سراغ طب سنتی گفت بخور نعنا انجام  بده و مهمتر از اون روغن بنفشه بریزم حفره بینی هرشب 2قطره بعد3روز خوب شدم،از اصل بودن روغن مطمئن بشین

والله شاید باورت نشه ولی منم همین علایم دارم سینوسامم درد میکنه اخه چه ویروس جدیدی هست یعتی

مایعات گرم بخور گلم زنجبیل و دارچین و نعناع و اویشن هم باشه تند تند دم کن گرم بخور

و میگن بخور عالیه

2706