2733
2734
ببخشید میپرسم کارهای منزلتون رو چند وقت یه بار انجام میدید  تا ظهر می‌خوابید آقاتون غر نمیزنه

من كه هر روز انجام ميدم، يعني هر چيزي رو همون موقع ميزارم سر جاش، من ساعت ٦يا٧ صبح ميخابم تا ٧يا٨ بعدازظهر، بيدار ميشيم غذا ميخوريم اماده س ديگه غذام، هر روز هم بايد برنجي باشه، نه شوهرم هيچي نميگه خودشم ميخابه😂 اگر سركارنباشه، 

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی نفره .اره حتما .من خودم تازه خوب شدم جواب تستم اومده که دیگه ناقل نیستم خدارو شکر 

چند روز گذشت از وقتی که علایم داشتی تا خوب شدنن

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
2731
2738
دو هفته 😐ازکجا ب این نتیجه رسیدی دو هفته اس؟

اخه میگن تا دوهفته علایم نشون میده

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
اخه میگن تا دوهفته علایم نشون میده

یعنی بعد از دو هفته علایم نشون میدن خودشونو ؟؟؟؟ن برای بعضیا دو روز که تازه مبتلا شدن علایم رو نشون میده تا ۱۸روز من از وقتی علایمم شروع شد تا الان ۳۰روز شد

میشه بگید چجوری درست میکنید؟

با چ لوبیایی؟؟

من همیشه با لوبیا قرمز درست میکردم قشنگ ۵ ۶ ساعتم تو زودپز میذاشتم جا بیوفته

ولی همیشه ابکی و جا نیوفتاده میشد

یکبار با لوبیا چیتی درست کردم خیلیییی جا افتاده شد

ولی با لوبیا قرمز دوست دارم😑