2733
2739
عنوان

خیلی ناراحتم از دوستام میشه بیاید؟

205 بازدید | 20 پست

من چند روزیه حالم بده اول مشکوک به کرونا بودم الانم که هنوز حالم خوب نیست میگن تا آزمایش ندی نمیتونیم بگیم نداری

حتی یه روز کامل گوشیم خاموش بود اصلا تقریبا بی هوش بودم کل روز

بعد ۵ روزه هیچ کدومشون سراغمو نگرفتن 😭خب درسته کمتر از دو هفته دیگه امتحانامون شروع میشه ولی حتی یکیشون بود حداقل ۳ روز یه بار با هم حرف میزدیم خیلی صمیمی بودیم

از خودم بدم میاد 😐 لابد دو روز دیگه هم یکیشون پیام میده لیمو چقدر بی معرفت شدی کمتر خر بزن یکم سراغ مارو بگیر

چه ری اکشنی نشون بدم؟؟وای اگ جمله بالا رو بگن میخام بلاکشون کنممم😒😒😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد دلم از این میسوزه استادم که باهاش کلاس آنلاین داشتم و تاحالا از نزدیک همو ندیدیم  کلی زنگ زده من نگرانتم چرا تلفنتو جواب نمیدی چرا کلاسو کنسل کردی اون وقت اون الاغا که یه مدت تو یه اتاق میخوابیدیمو اون یکی که انقد ادعاش میشد دلامون به هم راه داره تو به من فکر میکنی من متوجه میشم انقد بدن 😭

2731
من باشم با تبر از ریشه میزنمشون رفیقمنو ٥ روز نپرسیدن زندم یا نه؟

میخام جرشون بدممم 😭😭😭😭تف بهشووون

فقط بدم میاد ضعیف باشم بگم مریض بودم، از مریض بودن بدم میاد

دلیل اینکه توجه دیگران(دوستات )برات مهم هست،اینه که قلبت پُرازمحبت و دوستی خدا نیست.بهت توصیه میکنم،ازفردا سجاده پهن کن،و قرآن ودرآغوش بگیراونقدر درآغوش بگیرتا جایی که خسته بشی،باخدا حرف بزن بگو من و ببخش خداجون،که ذهنم درگیردوستام هست ولی بی توجهی میکنم بهت،میدونم توجه دیگران و ازم میگیری که متوجهت بشم.خلاصه باخدا حرف بزن و دردودل کن

2738
میخام جرشون بدممم 😭😭😭😭تف بهشووون فقط بدم میاد ضعیف باشم بگم مریض بودم، از مریض بودن بدم میاد

اصلا جوري رفتار نکن که انگار منتظره سراغ گرفتنشون بودي ، اگه گفتن چرا چنروز پیدات نبود بگو یمقدار کسالت داشتم و ترجیح دادم به خودم استراحت بدم تا اوکي شم

اگرم یوقتي بقوله خودت گفتن بي معرفت چرا یه سراغ نگرفتي و.. بگو منکه تکلیفم مشخص بود حال نداشتم شمایي که به من میگي بي معرفت چرا خودت بي معرفت بازي دراوردي؟😀خیلي شیك و مجلسي کلاسه کارتو میبري بالا

تـابش نـاگریز نـورم رویـش نـاگزیر بـذرم…🌱💛
اصلا جوري رفتار نکن که انگار منتظره سراغ گرفتنشون بودي ، اگه گفتن چرا چنروز پیدات نبود بگو یمقدار کس ...

مرسییی خیلی خوبه جوابات مخصوصا دومیه از الان آرزومندم اینو بگن جوابتو بکوبم تو صورتشون❤❤❤😁😁😁

بعد اگه گفتن چرا نگفتی مریضی چی؟

پیام آخریت خیلی خوب بود دمت گرم 😂❤❤  الان بره بشینه به کارای بدش فکر کنه هرچند اینا انقد پرر ...

انقدر پرو هست که فکر میکنه الان مشکل از منه واقعا من توی همع شرایط بع دادشون رسیدم کلاسا مجازیشون همه چیشون با من بدبخت بود یه امتحان جای همین دوستش دادم پاس شد حالا فکر کردن وظیفه منه واقعا متاسفم واسع خودم

2706