2737
2739
عنوان

من هیچ جا جز خونه خودم راحت نیستم شما هم اینجوریید؟؟ ولی مامانم,,,,,,,,

| مشاهده متن کامل بحث + 2609 بازدید | 133 پست
این ها واقعا رفتار مادرته🤔 اگه واقعا اینجوره🤔 زمین تا آسمون با مادر من متفاوته 😐 نظر قبلی من ن ...

من خیلی دوسش دارم

😔

وقتی نمیبینمش همش فکرم پیششه ولی فقط دلم میخواد یکم آبرو داری کنه جلوی شوهرم یا اذیتم نکنه😔

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
یبار دستمو نگرفته و هی اینقدر اینجوری رفتار می‌کنه از نظر سیسمونی جهیزیه کم نذاشتن ولی از نظر محبت ...

مادرت واقعا مشکل داره ولی بهش محبت کن تا میتونی،انصافا همسرت فوق العاده خدا برات حفظش کنه ،غصه نخور مشکل بزرگی نیست اصلا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا ناراحتی نداره گلم الان شما تنها نیستی به فکر نی نی باش بعد اینکه هرچی گفت بگو حق باشماست اما نر ...

نخوندی دقیقا 

همین امروز به مامانم گفتم مامان من شبا میگم شوهرم نخوابه اینجا بره خونه مامانش دو شب تو بیا اینجا 

گفت برو بابا عمرا بیام

بخدا حتی یبار یه کاسه آش نفرستاد واسم

یا توی استراحت مطلقم یبار تعارف نزد بیام کمک

تازه اگه پیشش از حالم میگفتم تشر می‌رفت می‌گفت مگه من بهت گفتم بزا میخواستی نیاری

مادرت واقعا مشکل داره ولی بهش محبت کن تا میتونی،انصافا همسرت فوق العاده خدا برات حفظش کنه ،غصه نخور ...

چرا خیلی مشکل بزرگی

وقتی زنگ میزنی از دردات و خستگیات به مادرت بگی جز دادو بیداد و تشر هیچی برای تو نداره

ولی اگه خودش ناراحت باشه انتظار داره چند ساعت بشینی پای حرفاش

خیلی درد داره دلت تنگ خانوادت باشه و بری خونشون به جای اینکه احترام ببینی همش بهت بی احترامی کنن هم خودت هم همسرت که سر سفرشون با بغض بشینی

اینا همه خیلی مشکل بزرگیه

2728
من خیلی دوسش دارم 😔 وقتی نمیبینمش همش فکرم پیششه ولی فقط دلم میخواد یکم آبرو داری کنه جلوی شوهرم ...

اگه فک میکنی صحبت تاثیر داره

باهاش صحبت کن و خواسته ها تو بهش بگو البته در کمال احترام و ادب

اگه فک میکنی صحبت تاثیر داره باهاش صحبت کن و خواسته ها تو بهش بگو البته در کمال احترام و ادب

گفتم بهش شاید هفته ای یبار

خیلی راحت برمیگرده میگه خیلی ناراحتی برم بمیرم

یا میگه اگه ناراحتی دیگه با شوهرت نیا خودت تنها بیا من نمیتونم جلوی زبونمو بگیرم

ب نظرت چیکار کنم😔 برم اونجا بمونم یا میخواد حرف بزنه بهم که چرا باردار شدی یا میخواد به شوهرم فحش ...

عزیزم من جات بودم نمیرفتم حتی موقع زایمانمم به شوهرم میگفتم پیشم بمونه نگهداری کنه ازم 

من از الان همش به مامانم میگم اگه یه زمانی بخام بچه دارشم زایمان کنم هیچکیو نمیخام پیشم باشه فقط شوهرم پیشم میمونه هم بیمارستان هم خونه 

یکبار به مامانت بگو اگه میخواستی همش ور دلت باشم خونتون باشم پس چرا شوهر کردم 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
2740
چرا خیلی مشکل بزرگی وقتی زنگ میزنی از دردات و خستگیات به مادرت بگی جز دادو بیداد و تشر هیچی برای تو ...

من از اون لحظه ای که ازدواج کردم یادم نمیاد پیش مادرم درد ودل کرده باشم هیچوقتم اینکارو نمیکنم چون جزسرکوفت برا خودم وبدبینی به شوهرم هیچ عاقبتی نداره 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
عزیزم من جات بودم نمیرفتم حتی موقع زایمانمم به شوهرم میگفتم پیشم بمونه نگهداری کنه ازم  من از ...

اینو گفتم بهش برمیگرده میگه مگه من گفتم شوهر کنی

جالب اینجاست شوهر سابقم پسر داییم بود

وقتایی که زنگ میزدم التماس میکردم مامان داره عذابم میده می‌خوام بیام خونتون تلفنو روم قطع میکرد می‌گفت میمونی خونه خودت هیچ‌جا نمیای

یا حتی اگه مهمون هم داشتیم توی عقد اون اشغال میومد خونمون سریع می‌گفت پاشو برو توی اتاق بخواب شوهرتو منتظر نذار ولی توی عقد ازدواج دومم کافی بود مهمون بیاد خونمون می‌گفت شوهرت حق نداری اینجا بمونه ما ابرو داریم

یا هیچوقت ازین کارا توی ازدواج قبلم نمی‌کرد همیشه احترام به شوهرم واسش اولویت بود

الان همون مادر، شوهر منو انگار مظلوم گیر آورده 😭

با این چیزایی که تعریف کردی الان فهمیدم چقدر مامانم بهتره 

چون منم خیلی اوقات از دست مامانم وکاراش شاکی میشم ولی میبینم باز یه جاهایی مامان من بهتر رفتار میکنه

مامان من فقط توقع بیش از حد داره این توقعِ بیش از حدش هم خودشو اذیت میکنه هم ماهارو 

من از اون لحظه ای که ازدواج کردم یادم نمیاد پیش مادرم درد ودل کرده باشم هیچوقتم اینکارو نمیکنم چون ج ...

منم درد و دلی نکردم

منظورم همینه که مثلاً کمر درد دارم همش تا میام بگم کمرم وایمیسته فحش میده به خودم و حاملگیم و شوهرم

دیگه کم آوردم

الهی بگردم عزیزم خودتو ناراحت نکن بخاطر نی نیت آروم باش

ولی سعی کن همیشه اول خودتو شوهرتو تو اولویت بذاری بعد مادرتو اول راحتیه خودتو شوهرتو درنظر بگیر دنبال راضی کردن مامانت نباش چون هیچوقت راضی نمیشه 

2706