2737
2734

یه لحظه فکر کنیم کرونا نیست

توی این ۲ سال که ازدواج کردم همیشه ماهی دوبار خونه مادرمینا خوابیدم بعضی وقتا یا با شوهرم یا اکثرا خودم تنها

ولی خب در کل هیچ جا جز خونه خودم راحت نیستم پوششی که اینجا دارم اونجا ندارم

خونه مادرمینا معذبم دست خودم نیست

هروقتم میرم اونجا مامانم گیر میده باید بمونی

یا میگه چرا با شوهرت میای

یا ب شوهرم میگه پاشو برو چیکار مهلا داری

به یه شب هم راضی نیست تا یه چیزی میشه میگه باید ۱ هفته ۲ هفته بیای بمونی اینجا 

خب من الان باردارم شکمم پر ترکه😭😭 بخدا اینقدر میخاره یا روزی دوبار حمومم آب خنک میگیرم به خودم یا معذرت می‌خوام کلا لختم یا همش دست به روغن زیتونم

من نمیتونم این کارارو اونجا کنم که

مامانم هی میگه ول کن شوهرتو بیا اینجا میگم مامان خونه خودم راحتم چون شرایطم اینجوریه میگه برو بابا همش آویزون شوهرتی

یا مثلاً امروز زنگ زدم بهش رد تماس داده.. تصویری زنگ زد خودش بهش گفتم ببخشید دیر جواب دادم سختمه با این شکم تا پاشم یه چیزی تنم کنم طول می‌کشه

میگه واجبه مگه لباس بپوش خب همش

بخدا ناراحت میشم توی همه چیزم دخالت می‌کنه

😔😔😔

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من آرامشی که خونه مادرم دارم هیچ جا ندارم

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

وای منم فقط وفقط خونه خودمون تازه موندن که اصلا همون واسه شام وناهارم معذبم 

یکمم درون گرا هستم خیلی عذاب میکشم 

هیششششکی درکم نمیکنه

واسه اون کسی که فکر رفتنه/حتی دیوارای خونه هم دره...

مالدرته ها خب بکنه من ک میمیرم براش همشم خونشونم ی روز نبینمش میمیرم

نی نی یار جان مشکلت با من چیه چرا انقد منو میترکونییییییییی😭۶ ساله عضو نی نی سایتم این ۱۴ همین کاربریمه 🤐🤐درسته یکم بی تلبیتم ولی درست نیست انقد بترکم😁😁
2740

یا هروقت منو شوهرمو میبینه برمیگرده میگه دیگه حق ندارید بچه بیارید خب این چه حرفیه این سری دیگه ناراحت شدم بهش گفتم مامان جان یه سری چیزا مسائل خصوصی زندگیمه خوشم نمیاد هی بگی

یا کافیه بگم آخ کمرم درد می‌کنه میگه واجب بود بچه آوردی گندیه که خودت کاشتی

هی به شوهرم حرف میزنه یا بیخودی شروع می‌کنه توهین غیر مستقیم می‌کنه به خانوادش

دل خوشی از خانواده شوهر ندارم ولی شوهرم گناه داره بخدا

چیکار کنم خانوما 

عاشقانه مادرمو دوس دارم ولی خیلی دخالت می‌کنه توی زندگیم

یهو برمیگرده به شوهرم میگه من فلانیو دوس داشتم دامادم بشه

بخدا شوهرم خیلی آقاست هیچوقت هیچی نمیگه یا حتی ازونجا میاییم یه کلمه از ناراحتیش نمیگه

ولی می‌دونم برم خونش بمونم جز بغض و کلافگی و بی احترامی هیچی نیست

مادرم چندسال قرص اعصاب میخوره ولی این دلیل نمیشه دیگه هرکاری میخواد بکنه سر اینکه من شوهر سابقم پسر برادرش بود( پسر داییم) 

چیکار کنم 😭😭😭 بخدا توی بارداریم حتی یکبار واسم یه غذا نفرستاد دم خونم با وجود استراحت مطلقم

مادرم ۴۵ سالشه 

پیر نیست

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
یا هروقت منو شوهرمو میبینه برمیگرده میگه دیگه حق ندارید بچه بیارید خب این چه حرفیه این سری دیگه نارا ...

💔الهی عزیزم معلومه چقدر سخته تو اون شرایط بودن

http://goftino.com/c/cK0TvH دوست داشتی بیا گفتگو 
2706