2733
2734
عنوان

شماها خواب ندارین😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 58 پست
ن متاهلم شوهرم صبح ک میره شب ساعت ۹میاد واسه همین روزا خابم

اینجوری مریض میشی یکاری کن که درست بشه

این تیکر  رسیدن به آرزوهام و حاجتامه میشه   همینجوری رد نشی یدونه صلوات برام بفرستی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه. چون تب و لرز و نفس تنگی دارم همش باید هوشیار بخوابم که تبم بالا تره نفسم قطع نشه و... 

ای وای نکنه کرونا داری خدای نکرده

این تیکر  رسیدن به آرزوهام و حاجتامه میشه   همینجوری رد نشی یدونه صلوات برام بفرستی   
2728
شوهرم نیست شب کاره هیچ کسم توساختمان نیست صدای بادمیاد😬😬😬😬😬😬

عزیزم تنها نمیموندی میرفتی‌خونه مادرت

2738
عزیزم تنها نمیموندی میرفتی‌خونه مادرت

😢😔هی نیست

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️
اگه ساختمان هم قدیمی باشه که دیگه بدتر !!1 

نه نوسازه🤦‍♀️ولی تاریکو ترسناک😬

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️
عب نداره گلم بد بدلت راه نده آیت الکرسی بخون و بخواب

🙏😬

ترس ؟بعضی وقتها ساخته ی ذهن ماست!!زیادسخت نگیر

😬ادم ترسویی نیستم ولی الان هستم😂😬دوتابچه هام خوابن 🤦‍♀️اخه یه بارخونه قبلیم دزداومده بودازاون موقع میترسم 

2706