2737
2734
عنوان

خانومای بورسی بیاین

109 بازدید | 14 پست

خانوما لطفا کمک کنید من فردا میرم واسه احراز هویت و بعدش خرید و فروش با دومیلیون میخوام وارد بشم چه سهم هایی بخرم ک بالا ترین سوددهی رو داشته باشه؟بعدش میتونم سودی رو ک کردم دوباره ببرم تو بازار و باهاش سهم بخرم؟

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم لایک پلیز

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
2728

اره باسودت میتونی دوباره سهم بخری

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫

بیشتر سهمای رو بگیر که کمترین سود رو کردم وپیش بینی میکنن که قراره سود بده

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫
کسی نیست؟😐😐

خانومای بورسی خوابیدن واسه بورس فردا شارژ باشن😂😂😂😂😂😂😂😂

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
2738
بیشتر سهمای رو بگیر که کمترین سود رو کردم وپیش بینی میکنن که قراره سود بده

سهم سیتا و شستا و دارا یکم خیلی تبلیغ میکنن بنظرت چطوره؟همه پول رو بذارم تو یه سهم یا چند تا سهام پونصدی بخرم؟

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
سهم سیتا و شستا و دارا یکم خیلی تبلیغ میکنن بنظرت چطوره؟همه پول رو بذارم تو یه سهم یا چند تا سهام پو ...

چندتا بخری بهتره چون اگه توی یکیش ضرر کنی توی اون یکی سود میکنی 

تک سهم نشو خطرناکه

نمیدنم. ولی همه کانالا وگروهای بورسی روببین وتحلیل بزن هر کدوم خوب بود بخر

سعی کن موقی مثبت نخری منفی بودنی سهمو بخر

برای اینکه اولته میتونی توی کلاسای بورسی. ثبت نام کنی از اونجا کمک بکیری

مرسی عزیزم

خواهش 💝

2706