2733
2734
عنوان

عروس خاله شوهرم خیلی پوز بچشو میده پیش ما

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 43 پست
اووووف خواهرشوهرام دیرتر از ما عروسی کردن و‌از شوهرم هم کوچیکترن ولی بچه دارن هر سه ولی ما بچه دار ن ...

شوهرت چقدر حساسه ،انشااللع میشه ،من نمی‌دونم چه قضیه ای هیچکس بچش نمیشه یا بزور میشه ،قدیم زنا با قرصم حامله میشدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلا بگو مابچه نمخایم هنوز دوس داریم دونفره باشیمو بچرخیم و درنبال کارات باش ایشالازودترباردارشی غ ...

اتفاقا همینو گفتم هرکی میپرسه میگم فعلا نمی‌خوایم ولی دیگه خودمو نمیتونم گول بزنم خسته شدم ازدکتررفتن

اتفاقا همینو گفتم هرکی میپرسه میگم فعلا نمی‌خوایم ولی دیگه خودمو نمیتونم گول بزنم خسته شدم ازدکتررفت ...

خدابزرگه

یه موقه میده که اصا انتظارشو نداری 

اتفاقا برنامه بچین خوش بگذرونین 

استرس ۸۰درصد نازاییه.

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2731
شوهرت چقدر حساسه ،انشااللع میشه ،من نمی‌دونم چه قضیه ای هیچکس بچش نمیشه یا بزور میشه ،قدیم زنا با قر ...

اره خیلی 

به خدا 

باجلوگیری هم میشدن الان ولی اکثرا به مشکل خوردن

وای دیدم از این عقده ایا .. دل میشکنن بی صدا .. چرا اقدامتو اون باید بدونه دکتر رفتنتو بدونه ما تقصیر خودمونه ک باعث میشیم این رفتاربامون بشه خواهرشوهرمن ما بش میگیم بفکر دومی باش میگه عمرا نمیخوام حالا یکی دیگه از خواهراش گفت ک یه سال بیشتره منتظر بارداری دومشه از همه پنهون کرد نمیدونم شاید خواسته حرف پشت سرش نباشه نگو همه حرفاتو.. 

من سر بارداریم خیلی دکتر میرفتم البته کم خونی بود حالا میرفتم هرجایی میزدنش تو سرم بی فرهنگا یبار انقد بد بهم گفتنش انقد گریه کردم ک نگو تقصیر زبون خودم بود .

ایشالله دامنت سبز میشه و مادر شدنتو میبینه ب چشم

رفد آمد نداریم فقط خونه مادر شوهرم میبینمش

غصه نخور میفهمم چی میگی گذروندم این روزای بدو ،سه تا عروس بودیم همسن ،دوتاشون بلافاصله بعد عروسی بچه آوردن ولی من کلاس گذاشتم ک از الان بچه نمیخاییم و از این حرفا ،دو سالم درب در بچه بودم مگه میشد ؟؟بدون هیچ مشکلی دوسال و خورده ای بچمون نشد حکمت خداست الآنم در بدر آزمایش و اینجور چیزا ،😢😢

2740
تنبلی تخمدان کم کاری تیروئید کمخونی،البته قبل اقدام چکاب شدم هیچ کدومش نبود بمرور دارن اضافه میشن

منم کم کاری تیروئید دارم

فولیکول هام‌کوچیکه

ولی مشکل اصلی م همون لوله هام

یکیشو یه ده روز پیش کلا رفتم جراحی کردن بستن 

یکیش هم پیچ خورده ومتورم

همش هم به مرور به قول شما ایجاد‌شد

رفتم ۱۵ میلیون‌هزینه کردم به این امید که یه لوله م سالم این یکی رو ببندن دیگه باردار میشم چون به خاطر بارداری خارج از رحم لوله راستم از بین رفته بود ونمی ذاشت باردار شم

گفتن اون  یکی هم پبچ خورده ست

دنیا روسرم خراب شد

2706