2733
2739
عنوان

دوستان یه سوال حساس زندگیم در خطره

239 بازدید | 12 پست

شخصی از فامیل بهم پیام داد پیام نه چندان مهم گفت به کسی نگو منم الان موندم چیکار کنم اصلا چیز خاصی نبود میترسم شر بشه از طرفی هم میترسم بگم پیش اون شخص بد بشه مدام چشم ت  چشم خواهیم بود تا آخر عمر 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ببخشید ولی متوجه نشدم

بالاخره چطور هم چیزخاصی نیس؛؛ هم زندگیت در خطره؟

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)
2738

من اینطور مواقع به یه نفر اشنا میگم که مطمئن باشه که اگر خدایی ناکرده مشکلی پیش امد شاهد داشته باشم.من یک بار مرد همسایه بهم پیشنهاد دوستی داد من متاهلم.منم به برادرم گفتموگفتم به کسی نگو از طرف شوهرم به جاریم گفتم.خدا را شکر ختم به خیر شد با سیاست برادرم.رفت به اقاهه غیر مستقیم تشر زد 

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
من اینطور مواقع به یه نفر اشنا میگم که مطمئن باشه که اگر خدایی ناکرده مشکلی پیش امد شاهد داشته باشم. ...

نه در این حد نیست حرف معمولی بود ولی دلیلی نمی بینم با یه  مرد رازی بینمون باشه من خودم حساسم شوهرم ۱۰۰ برابر من بیشتر 

نه در این حد نیست حرف معمولی بود ولی دلیلی نمی بینم با یه  مرد رازی بینمون باشه من خودم حساسم ش ...

اگر اینقدر حساسه به شوهرت بگو ولی قبلش ازش قول بگیر حرکت تندی نمیکنه وچیزی به کسی نمیگه.

یابگذار اگر دوباره تکرار کرد حتما بگو

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را