2733
2739
عنوان

واقعا نمیدونم بعضیا دردشون چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 108 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حسادتت فقط حسادت زندگیتو میبینه کو...نش میسوزه اخه به اون چه قیافه و تیپ بقیه چطوریه مهم دله تو شوخرته مهم اینه که دوتفر همو خواست مهم اینه که تو شوهرت همو میخواین اینا همش از حسادته یا بیخیالش باش به هیجات نباشه یا محکم جوابشو بده

2738

میگفتی عزیزممم وقتی تو خودتو تو ایینه میبینی و پیش شوهرت میشینی دقیقا منم همون مدلیممم البتههه  تو خیلی وضعیت از من بد تره وقتی تو میتونی چرا من نتونم  😡🙃🙃🤭🤭

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
بگو مگه تو عجوزه خودتو دیدی که من ببینم

خوشمان آمد اصلا دلم خنک شد اسی کاش اینطوری میگفتی من اتیشی شدم یه لحضه

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
تو لال بودی جوابشو ندادی🤬 من و شوهرم اختلاف قدمون ۴۰  سانته. تو خیابون کسی بمونه نگاه کنه بهمو ...

خب شمام چرا اینقدر حساسی، شاید واسه یه چیز دیگه نگاه میکنن اختلاف قد مهم نیست که

2706