2733
2739
عنوان

خدا خستم درموندم بدبختم بسه دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1066 بازدید | 75 پست
مشکل اینه شیشه شیر نمیگیره و با قطره چکون با وله میخوره

الهی بگردم براش

کاری از من برمیاد عزیزم 

من قم هستم؟

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الهی بگردم براش کاری از من برمیاد عزیزم  من قم هستم؟

رفتی حرم از خانوم معصومه بخای به خودم و بچم ارامش بده تا بچم سینمو راحت بگیره و عذاب نکشه منو هم عذاب نده توروخدا از ته دلت بگو بهش 

2738
رفتی حرم از خانوم معصومه بخای به خودم و بچم ارامش بده تا بچم سینمو راحت بگیره و عذاب نکشه منو هم عذا ...

حتما اگه لایق باشم .البته حرم نمیرم ولی از راه دور حتما براتون میخام 

تا به حال قم اومدی؟؟؟؟

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
تازه وارده پنج ماه میشه چندروز دیگه دیگه گفتم پنج ماهه 

من واسه پسرم دومم وقتی ۴ماهش کامل شد فرنی رو شروع کردم و الان پسر دومم از پسر اولم که گذاشتم ۶ ماه کامل شد و غذاخورش کردم خیلی خوش غذاتره.

به نظرمن فرنی رو کم کم شروع کن.

پروردگارا مواظب همسر مهربونم و دوتا گل پسر قشنگم که بهترین هدیه هات واسه من هستن،باش.ممنونتم.  

عیب نداره از خودت شیر بدوشون 

...مطمنن همینکارو کردی تا حالا ...بهتر شیر خودت سالمتره ...

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
انقد گریه و جیغ و شکوه و ناراحتی نداره شوهرت نمیخره خودت داری بخر  نداری به مامان و بابات بگ ...

مثلا نازا بود چی میشد ؟؟؟

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
2706