2737
2734

تروخدا زودتر جوابمو بدین،الان من ۸ روزه ک پریودیم تموم شده،الان عقد هستیم،ولی یه اتفاقی افتاد ک من قرص ضد بارداری اورژانسی خوردم الان ۴ روزه ک میگذره ازش امشب خونریزی دارم نمیدونم پریودیه یا نه،به مامانمم نمیتونم بگم🤦🏻‍♀️اگه بگم ک میگه تو تازه پریودیت تموم شده بود چرا اینجوری شدی و اینا،به نظرتون چیکار کنم،این خونریزی طبیعیه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اره بعدازخوردن قرص پریودمیشی مثه ماهانه.یه 7 روزی طول میکشه.تازه همراه باکمردرد هم هست

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
ن

چی نه؟😧

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
2738

نگران نباش عزیزم. منم یکی دوماه پیش این اتفاق برام افتاد چندروز بعد از پریودم دوباره پریود شدم و حدود ۱۰روز طول کشید 

یدونه پسر دارم من  قند عسل دارم من . خدا همه بچه ها رو واسه مامان باباشون حفظ کنه 
نگران نباش عزیزم. منم یکی دوماه پیش این اتفاق برام افتاد چندروز بعد از پریودم دوباره پریود شدم و حدو ...

خدا کنه یکی من کمتر طول بکشه ،چجوری از مامانم مخفی کنم😭

2706