2737
2739

اینو بگم ک تو ی ساختمونیم نمیشه ازشون جداشیم.بقیه بچه هاش تو شهرای دیگن فقط ما پیششیم ودختر یدونش ک مجرد۴۰سالس وباشوهرم همکاره.شوهرم ب شدت دهن بینه اوناس.هرلحظه میگن باسیاست داشته باشی بچت ازت حساب ببره پسرم۴سالشه کاری باهاش کردن هرلحظه روش داد میکشه.بچم شبا ازترس بیدار میشه الهی بمیرم براش😭😭😭😭😭😭

https://t.me/joinchat/KFAP_BiDS9uWNlUdBfnIVQ

گروهه ختمه،بیایین

سـعدی اگـر عاشـقی کـنی و جـوانـی،عشـقِ محـمد بـس اسـت و آلِ محـمد💚توو هر زمینه ای،بتونم کمک میکنم💚آیدی تلگرامم Nilay291💚آیدی اینستا Nilojamalvandniya

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اول با ملایمت بگو عزیزم بچه ترسو بار میاد اعتماد بنفس میاد پایین خودت رو می تونی ببخشی اگر تکرار کرد تهدید کن بار دیگه تکرار بشه زنگ می زنم اورژانس اجتماعی بیان بچه رو ببرن بهزیستی ما لیاقت بچه نگه داشتن رو نداریم

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
اول با ملایمت بگو عزیزم بچه ترسو بار میاد اعتماد بنفس میاد پایین خودت رو می تونی ببخشی اگر تکرار کرد ...

اصن انگار کلمه ب کلمه میدونن چی بشیگن حتی بعد اینک بش حرف میزنه ی چیزایی یادش میدن ک جواب منو داشته باشه

2738
اصن انگار کلمه ب کلمه میدونن چی بشیگن حتی بعد اینک بش حرف میزنه ی چیزایی یادش میدن ک جواب منو داشته ...

من تا حالا خیلی سختی کشبدم تو زندگی دم نزدم ولی سر بچه شوخی ندارم کسی به بچه ام تو بگه هندجگرخوار میشم جگرش رو درمیارم هر کس هم می خواد باشه شوهرم هم خوب می دونه بگو خطر قرمزم پسرمه کاری نکن دیوانه بشم و ابروی خودت و خانواده ات رو یکجا ببرم 

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  

اتفاقا مادرشوهر منم زر می زنه میگه خیلی بچه رو لوس کردین میگم ما دوست داریم بچه مون لوس بار بیاد شما به اونیکی نوه بگو اونا خوب تربیت کنن

اتفاقا مادرشوهر منم زر می زنه میگه خیلی بچه رو لوس کردین میگم ما دوست داریم بچه مون لوس بار بیاد شما ...

والا مادرشوهر من وپدر وخاهرش عین جنن باهم هماهنگن یکیش سرد میگ یکیش گرم میدونی چی میگم عزیزم؟جوری هم جلو شوهرم بامحبت وسیاست وانمود کردن ک فک میکنه اونا خیلی بیشتر ازمن پسرمو میخان

مگه گرگه که.بیوفته به جونتون یا روانی ه؟من ک درکش برام سخته بچم جلو چشمم کتک بخوره .کتک هارو خودم بخ ...

حالا باردارم همیشه ازهمین رفتارشون میترسیدم باردار بشم برا بچه بعدیم میترسم چون این یکیو خیلی اذیت کردن