2737
2734

سلام

اول اینکه ترکیب سبزیش چیه و از هر سبزی چه مقدار

بعدشم اگه دستور پخت خوشمزه رو کامل بزارین ممنون میشم

خدا خیرتون بده 

موقع ثبت نام از بی اسمی اسممو گزاشتم خسته🥴الانم تغییر نمیکنه،وزن اولیه ۷۲ کیلو در تاریخ ۹دی،قد۱۶۳،هدف۶۰ کیلو،گروه🧡

سبزیشو مامانم میده نمیدونم ترکیبشو

اما گردو خرد شده و زرشک میزنم توش عالی میشه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

منم زرشک میزنم عزیزم ولی سبزیمو از بیرون میگیرم اصلا راضی نیستم

موقع ثبت نام از بی اسمی اسممو گزاشتم خسته🥴الانم تغییر نمیکنه،وزن اولیه ۷۲ کیلو در تاریخ ۹دی،قد۱۶۳،هدف۶۰ کیلو،گروه🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گشنیز جعفری شوید تره ریز خورد بشه سرخ میکنی مث سبزی قرمه سبزی.بعد تخم مرغ و نمک و فلفل و سرخ میکنی کاری نداره ک

روم سیاه☻ درخواست دوستی پذیرفته نمی شود.حتی شما دوست عزیز!!🙄🙄

مامان من همون سبزی ای که برای پلو استفاده میکنه رو برای کوکو هم استفاده میکنه

بعضی ها سیر میزنن ولی من خودم حالم بد میشه

من میریزم تو غذاساز ریز میکنم و تخم مرغ و نمک و زردچوبه خیلی کم میزنم گاهی یه پیاز خیلی کوچیکم رنده میکنم میریزم توش

میذارم روغن داغ میشه و میریزم تو ماهیتابه البته من کوکو سیب زمینی و کوکو سبزی رو خیلی خیلی نازک دوست دارم 

گشنیز جعفری شوید تره ریز خورد بشه سرخ میکنی مث سبزی قرمه سبزی.بعد تخم مرغ و نمک و فلفل و سرخ میکنی ک ...

نه من سبزیمو خام میریختم تو مواد

منم زرشک میزنم عزیزم ولی سبزیمو از بیرون میگیرم اصلا راضی نیستم

منم مامانم میگرفت برام آمادشو ولی ترکیب خاصی نداره کلا سرخ کنی هر چی بزنی مزه اش زیاد فرق نمیکنه😂

2738

۳ تا تخم مرغ یک قاشق ارد یک قاشق ارد سوخاری ادویه و نمک و زرشک و گردو خورد شده و پیاز و سیر خورد شده قاطی کن  عالی میشه 

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖
مامان من همون سبزی ای که برای پلو استفاده میکنه رو برای کوکو هم استفاده میکنه بعضی ها سیر میزنن ولی ...

عزیزم ترکیب سبزیات چیاست و چه مقدار؟

گشنیز جعفری شوید تره ریز خورد بشه سرخ میکنی مث سبزی قرمه سبزی.بعد تخم مرغ و نمک و فلفل و سرخ میکنی ک ...

مقدار سبزیا چقدره عزیزم؟

نه ما خام درست نمیکنیم بوی بد میده بو تخم مرغ

اره دقیقا، چقدر سرخ کنم سبزیو؟ بعد همه مواد رو بزنم روش هم بزنم سرخ کنم؟ همونجور داغ یا سرد شه؟

عزیزم ترکیب سبزیات چیاست و چه مقدار؟

تره 

جعفری

گشنیز

شوید

سیر

معمولا به سبزی فروش بگی خودش میدونه چیه 

اگه اماده میخری برند دکتر بیژن سبزیهای اماده اش خوبه من جدیدا برای پلو میگیرم عطرش خوبه 

مقدار سبزیا چقدره عزیزم؟

ببین اصلا مهم نیست فقط شوید داشته باشه باقیشو چمن هم بریزی طعمش خوب میشه😝😂

2706