2737
2734
عنوان

عمل هالوکس والگوس(شست پا)

2855 بازدید | 30 پست

سلام دوستان لطفا اگر تجربه ی عمل هالوکس والگوس (برامدگی شست پا) رو داشتید یا از نزدیکانتون دیدید تجربتون رو به اشتراک بذارید. من در شرف انجامش بودم اما ترسیدم از اینکه عد از عمل پاهام مای قبل نشه ، نتونم راحت ورزش کنم‌و ...خلاصه عادی نشم. ایا روششون اینطوره که فقط اون برامدگی رو تراش میدن؟ یا استخوان پارو میشکنن که جوش بخوره؟ اگه پاهامون جفتش اونوقت جوشی بشه اونوقت به مشکل نمیخوریم؟؟ 

خوب از اون چیزا ببند که خودش خوب بشه چیه پا بنده اسمش چیه

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب از اون چیزا ببند که خودش خوب بشه چیه پا بنده اسمش چیه

اون برای کساییه که زمینه ارثی نداشته باشن و از ابتدای شیوعش جلوشو بخوان بگیرن نه الان که بزرگ شده دیگه و رشد کرده ، شاید بتونه الان کمک کنه که بیشتر از این رشد نکنه ولی نمیتونه اینو از بین ببره، گرچه دکترمم که یه جلسه ویزیت دادم رفتم باهاشون حرف زدم گفتن هیچ اثری نداره و حتی نکن چون باعث میشه بغلیش گویا کج شه 

2731

سلام عزیزم منم این مشکل رو داشتم و زمینه ارژی داشتم و شدید بود طوری که این اواخر هم از ظاهر پام بدم میومد هم تو هر کفشی بعد از نیم ساعت راه رفتن پاهام درد میگرفت، دیگه دل و زدم به دریا و اراده کردم و رفتم دکتر ارتوپد و گفتم هردو پامو میخوام عملش کنم،بهم گفت سختیش یه ماهه میتونی تحمل کنی گفتم آره ارزششو داره، یه ماه سختی، یه عمر راحتی! ۱ تیر عمل کردم تا امروز پام تو گچ بود احتمالا فردا برم بازش کنم ببینم نتیجش چجوری شده

2738
سلامت باشی گلم، هم تراشیدن هم شکستن پیچ هم گذاشتن تو پاهام،دردشم زیاد نبود فقط چند روز اول اونم با م ...

اونوقت به نظرتون در هردوپامون جوش خوردن شکستگی اتفاق میفته بعدها محدودیت پیدا نمیکنیم در انجام بعضی کارها؟ 

نه عزیزم اگه دکترت کارشو بلد باشه و خودت تا چند ماه بعدش رعایت کنی و فشار رو پاهات نیاری مثل هر شکستگی دیگه کامل خوب میشه و عوارضی هم نداره، البته این که خوش بین باشی هم تاثیر داره

من امروز پاهامو باز کردم و خداروشکر از نتیجه کار راضیم و کنار پاهام صاف صاف شده فقط یکم پاهام ورم داره که بعد از هر عملی طبیعیه😊 دردم ندارم دیگه فقط رفتم صندل و کفش طبی هم خریدم که تا چند ماه تو خونه و بیرون بپوشم و راحت باشم

من امروز پاهامو باز کردم و خداروشکر از نتیجه کار راضیم و کنار پاهام صاف صاف شده فقط یکم پاهام ورم دا ...

به سلامتی خیلی خوشحال شدن براتون خداروشکر. دکترتون رو میتونم بپرسم کی بود‌. من پیش دکتر رحیمی ویزیت شدم. ‌جای بخیه هاتون راضی اید ؟ من تنها ترسم اینه که مامانم مدام میگه پاهات اگه استخونش جوش بخوره فکر اینو بکن که بعدها عوارض داره و دیگه خیلی کارهارو نبایدبکنی و ممکنه بعدها برگرده اصلا 

ممنون عزیزم🤗 دکتر رحیمی که خیلی تعریفشو شنیدم ثابت شدس عالیه! من شیرازم پیش دکتر بهاالدین عمل کردم، مامانا کلا حساسن رو عمل مامان منم همینارو میگفت😄ولی من دیگه تصمیممو گرفتم و انجام دادم،انشاالله که خبری از عوارضم نیس😉

2706