2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اگر درگیری ریوی باشه درست نشون میده ولی اگر از نوع ریوی نباشه همونم منفی کاذبه 

من شوهرم ۲۰روز پیش اندازهد۳یا۴روز سردرد و گلودرد داشت و رفت تست داد بینی و خون فقط وبعد۱۰روز جووابش مثبت شد ولی اصلا حالش بدنبود ونیست احتمال داره منفی بودا

لطفادعام کنید☺
من بعد دوبار ازمایش خون که گفتن منفیه تست بینی و حلق دادم بعد دوروز مثبت شد. و مادرمم عکس ریه گرفت ...

ما خانواده ازمايش خون داديم منفي شد بعد هممون توي تست pcr همحلق هم بيني مثبت شدن دو بار هم با فاصله انجام داديم تست پي سي ار هر دو بار مثبت شد ولي اصلا علامت نداشتيم هيچي دو هفته مونديم خونه مايعات زياد مصرف كرديم 

نه از نوع خفیف بوده اگر رعایت نکردین ممکنه شما هم مثبت بدون علامت شده باشین

من‌پیشش نیستم‌و ۹روز دبگه میرم پیشش بنظرت خطرناکه البته بازم لزمایش خون گرفته منتظجوابشه

لطفادعام کنید☺
من بعد دوبار ازمایش خون که گفتن منفیه تست بینی و حلق دادم بعد دوروز مثبت شد. و مادرمم عکس ریه گرفت ...

چونکه ازمایش خون باید حداقل دوهفته از اولین علامت گذشته باشه که متاسفانه دکترا برا پول دراوردن هیستوری از بیمار نمیگیرن و ازمایش میگیرن و میگن منفیه 

2706