2733
2739
عنوان

كمخوني در بارداري

57 بازدید | 10 پست

چكار كنم🥺من كه قرصشو ميخورم ولي با اين حال يكم كمخوني دارم

چي بخورم خوب شم؟براي نيني ضرر نداشته باشه؟

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١

طبیعیه یه مقداریش 

می تونی بجز مکمل بارداریت فیفول هم بخوری

غذای گوشتی هم زیاد بخور

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من روزی یه مولتی ویتامین پریناتال میخورم که خودش اهن داره ، با شبی یه آهن جداگونه با این حال ازمایش ...

منم هم مولتي ويتامين ميخورم هم اهن 

از ماه چهار بارداري 

بازم يه مقدار پايينه🥺

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١
2738
منم هم مولتي ويتامين ميخورم هم اهن  از ماه چهار بارداري  بازم يه مقدار پايينه🥺

مشکلی نیس ، سعی کن هر روز حتما چن تا دونه خرما بخوری که آهن داره ، قرص اهنت هم یه تایمی بخور که بیشترش جذب بشه

خدایا مواظب پسرم باش   
منم کمخونم ..هفته چهارم ..دکتر گفت قرص نخور ..نگرانم

نگران نباش ، اولش فقط فولیک اسید باید بخوری ، از شونزده هفته یا چهارده هفته قرص های دیگه رو برات مینویسه

خدایا مواظب پسرم باش