2737
2739
عنوان

آزمایش غربالگری اول

95 بازدید | 10 پست

دکترم تاریخ زده فردا بنا به دلایلی اگر پنج شنبه برم به نظرتون 4روز تاخیر اشکال داشته باشه ازدکترم  واتساپ پرسیدم هنوز جواب نداده ،دوستان اگر تجربه ای دارین یا میدونید ممنون میشم راهنمایبم کنید

[QUOTE=145385114]اون موقع چند هفته میشی[/نمیدونم برگه اخرین سونوم پیدا کنم ببینم خواهرمم گفت از روی هفته ات حساب کن والا افسردگی کرونا گرفتم اصلا حواسم به هفته هام نیست فقط میدونم بهمن به دنیا میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از روی سونو میشه فهمید دیگه!؟

والا من سر دوتا پسرهای قبلیم رفتم الان یادم نیست چند هفته باید رفت فکر کنم 13هفته آزادم هست 140تومن حالا خداروشکر تا باشه برای نی نی بدیم وسلامتی انشاءالله نه بیماری های دیگه ولی من تو سونو هم خیلی وسواس دارم خیلی میگردم دنبال دکتر خانوم اونم سخت پیدا میشه .

[QUOTE=145385114]اون موقع چند هفته میشی[/نمیدونم برگه اخرین سونوم پیدا کنم ببینم خواهرمم گفت از روی ...

عزیزم هفته تو پیدا کن .از ۱۱ فرصت داری تا ۱۳ هفته و ۶ روز که بهترینش همون ۱۲ هفته س

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
2738