2733
2734
بزن نمکی میاره. لایو داره

نمکی بزنم فقط😂

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اي بابا خب ما ميترسيم بريم سر جلسه😭😭😭

😂😂

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
آدرس پیجشون رو میدونی؟ 

عزیزم ادرس پیجشونا ندارم 

هشتگ تعویق کنکور تو اینستا ویدیو و عکس توییتا شونا گذاشته بود 

واینکه امروز عصر جلسه دارن نیم پیش فهمیدیم اونم از توییتی که زده بودن

2731
بزن نمکی میاره. لایو داره

کو لایوش لایو نداشت

2738
منظورم جمعیت نیست؛ منظورم خطرکروناسات که همه درمعرضن

اره ولی سراسری قطعا خیلی بدتر از همشونه 

بچه ها شما موافقین که عقب بیفته یا لغو بشه؟

بعضی از آدم ها                                                         زیرسنگینی حجاب هم                                                وقیحند!                                                                 بعضی از آدم ها                                                       باپریشانی موهایشان هم نجیب...                              وقاحت و نجابت در《ذات》آدم هاست
2706