2733
2734

بعد مادر شوهرش تعریف میکرد این خانوم تو بالکن آشپزی میکنه ویخچال هم تو اتاق خواب گذاشته اصلاهم از اتاقش بیرون نمیادمنم هیجی نمیگم میگم راحت باش حالا رفتم بهش گفتم مادر من پیر شدم حقوق بازنشستگی نصف میدم به شما هرچی واس خودت درست کردی واس منم درست کن عروس هم گفته مگه من نوکر تو هستم پولتم زیادی کرده بده من خونه جدا اجاره کنم حالا این خانوم خیلی ناراحت بود میگه عروسم که واس من کاری نمیکنه بیا تو هر غذایی درست کردی واس منم بیار همه چی هم میخورم نصف حقوقم بهت میدم هرماه شما باشین قبول میکنید شوهرم میگه قبول کن هم ثواب داره هم یه درآمد واس خودت داری نظر شما چیه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه زن خوبیه باهاش راه بیاد

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2738

من بودم قبول میکردم

اگه دستپختت خوبه قبول کن 

فقط بهش بگو اگه جایی برم نمیتونم چیزی درست کنم

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه

اره چ اشکالی داره حالا برا یه نفر بیشتر 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
2706