2737
2734

همه میگن عملیه زشته ولی واقعا من دیدم کسایی ک بدون عمل خیلی خوشکلن و دقیقا عین عمل کرده همونقدر موزون و متناسب

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وایی کپی دخترعمومه با این تفاوت که چشم دخترعموم کوچیکتره و خوشکل خدایی هست بدون عمل متولد 57هست اما ...

ژن خوب خواهرررررر😐

میشه برای شادی روح پسرم و پدرم یه صلواتمهمونم کنید...خدا خیرتون بده
2728
بوتاکس زده عزیزم بغل پیشونی ابرو رو برده بالا

نه کلا فرم تار موهای ابروهاش

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  

دوست من بینیشو عمل کرد لباشو ژل زد مژه کاش ابروهاشم درست کرد از قبلم زشت تر شد😁خواهره خودمم ارایش میکنه زشت میشه بدون ارایش قشنگ تره.به نظرم عمل و ارایشم یه زمینه زیبایی میخواد بازم

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
دختر خاله من دقیقا کپیه این عکس هستش ولی فقط بینیش عمل داره بقیه احزاش طبیعی این شکلیه عکسشم میتون ...

بزار عکسشو بینم راس میگی  

شکوفه هستم متولد79.کاربری مال دوستم بوده که بمن تعلق گرفته در حال حاضر..یا علی مدد  
2738

پس بگو روسی هس اگه ایرانی بود نیم مَن لب داشت.

دماغم اندازه یه سکه ۵ ریالی.

ابعاد صورت هم هشت ضلعی نامتقارن

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
فقط اونایی که میگن خیلیم زشته😐 حسودای پلاستیکی😑 خودتون عکس بدین ببینم🤨🤨😂

اره اره 😁😁

والا من خوشکلتر از این خانوم هم دیدم که کاملا طبیعی بوده بدون هیچ عملی

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
نه ایرانی‌ام زیبایی خودشونو دارن فقط مدلش فرق داره

پلنگاشو میگم

پس بگو روسی هس اگه ایرانی بود نیم مَن لب داشت. دماغم اندازه یه سکه ۵ ریالی. ابعاد صورت هم هشت ضلعی ...

تازه چقدم مینازن به خودشون ک از همه خوشکلتر شدن 😑😑

فقط و فقط دوس دختر ممد لمینت با عمل خوشکل و طبیعی شده

2706