2737
2734

چرا ازعوارض بدش نمیگین الان خواهرم رفته طبیعی اورده چهارماه زایمان کرده همش دنبال دکتر برا زیباییه میگه کاش پولی که برا زیبایی میدم ازاول برا سزارین میدادم 

عزیزم زیبایی چی؟؟

ینی تنگ کردن؟؟

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

دوست منم بنده خدا میگه یساله هنوز خوب نشده نمیتون رابطه داشته باشه هی بخیه میزنن باز میشه

دگتر گفته بیا ۱۵ ملیون بده از داخل ببندیم درستش کنیم

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

اره دوسته منم اینقد غصه میخوره میگع خیلی زشت شده مدلش گشادم شده

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706